Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes cipőt vásárolni?

Hol érdemes cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Konkrét helyet is mondhattok Budapesten, de én arra gondolok, hogy pl: megéri kínai boltban cipőt venni? Ár-érték arány milyen?

Vagy a plázában mi a garancia, hogy az több 10ezres cipőd valóban bőr, s nem kínai utánzat?


Ki hol, milyen cipőt vásárol és miért?

Inkább legyen az embernek kevesebb cipője, de jó minőség(bőr) vagy több cipő, de kínai?


Köszönöm!



2012. szept. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Márkás, jó minőségű, de nem Louboutin árfekvésű már megéri. Tamaris, Salamander, Unisa, Vagabond meg a hasonlók.
2012. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is sok deichmann-os cipőm/csizmám van, pl.:


[link]

[link]


S persze itt is kapható bőr, de nyáron végig jártam a fél várost egy balerina cipőért s nem kaptam sehol, mert vagy nyomta valahol a lábamat vagy kijárt belőle a lábam.


(Valószínűleg feles a lábam, így az egyik kedvenc cipőmet is csak saroktámasszal tudom hordani, mert kijár. A 39-es kicsi, a 40-es nagy, de muszáj megvennem a nagyobbat, mert hosszra nem tágulnak)


Egyébként nekem a deichmannosok elég jól bírják, mondjuk hordom is őket (a fent linkelt feketét kivéve, mert az még új és alkalminak vettem).


Sokan mondják, hogy a Deichmann is kínait árul...

2013. jan. 17. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Kínaiban szoktam venni hagyományos sport cipőt, nyáron használom munkában hétköznapokon, mondhatni izzadós férfi vagyok, nyáron jobb szelősebben öltöznöm, nyáron nem hordok zoknit, kínaiban azért veszek cipőt inkább azokat a sport cipőket mezítláb veszem fel, nem baj pl ha abba bele izzad a lábam, ami zavaró néha sarkam dörzsöli, meg húzom szorosra a cipő fűzőt, azzal nincs gond.
2021. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!