Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik számítanak presztízs...

Mik számítanak presztízs márkának a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan márkákra,amikben meg lehet jelenni jobb szórakozóhelyeken is, vagy csak ha kicsit elegánsabban akar öltözni az ember.Pls irjatok minnél többet.

2013. márc. 7. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dior, Chanel, Louis Vuitton, de csak is eredeti!!!!
2013. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a kifejezett luxus markakra gondoltam, hanem inkabb Ralph Lauren,Boss,Gant es tarsaik szintre.
2013. márc. 7. 16:01
 3/12 A kérdező kommentje:

Jobb szorakozohelyeken sem a vilagvoszonylatban is meno helyeket ertettem.

Felsobb kozeposztalybeli dolgokra gondolok.

2013. márc. 7. 16:03
 4/12 anonim ***** válasza:
ez attol fugg milyen korokben mozogsz. Oke,hogy felso kozeposztalybeli,de ez meg keves! Dizajner vagy pret-a-porter ruhak? Szerintem en tudnek neked segiteni,mert otthon vagyok ezekben,csak kicsit szukitsd a kort:)
2013. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak ird, ami eszedbe jut. Annal jobban nem tudom szukiteni a kort, mint amennyire megtettem
2013. márc. 8. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Rensix, Mayo Chix, Sugarbird, New Yorker, Taily Weil, Keyo
2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Diesel, Emporio Armani
2013. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mért vagyok lepontozva? Gondoljátok, hogy eredeti Chanel meg Gucci göncökben járnak bulizni... lehet de nem Magyarországon :)
2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Zara
2013. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne, hogy alaki eredeti Gucciban megy bulizni? Nekem is vannak, bár bulizni ritkán járok, de akkor eredeti van rajtam... Sőt Prada vagy Balenciaga táska szokott nálam lenni... Lehet ritka, de nem lehetetlen! :)
2013. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!