Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti papucsot, szandált zokni/ha...

Ti papucsot, szandált zokni/harisnya nélkül próbáltok fel az üzletben?

Figyelt kérdés
Egy flip-flop papucsot például hogyan próbáltok fel?

2013. márc. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenc boltomban nagyon kedvesek, de ebből a szempontból nagyon szigorúak az eladók. Az ilyen lábbelikhez is kell a próbazokni. Nem megoldhatatlan, hiszen a vékony anyagot be tudod húzni a két lábujjad közé Kicsit viccesen néz ki, de a próba idejére ok. Meg vigasztal a tudat, hogy biztosan nem kapod el az előző próbáló lábgombáját, hiszen ő is zokniban próbálta.
2013. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Flip-flop papucsot nem hordok, de azt úgy csinálnám, hogy nejlonzoknival felpróbálom, és amikor nem figyel az eladó gyorsan anélkül is. Ezt már csak akkor, amikor biztos hogy elviszem, csak a biztonság kedvéért, mert úgy tud kiderülni, hogy biztosan kényelmes-e.Inkább ez, mint hazaviszem, nem jó és vissza az üzletbe. Szandált meg ilyen tavaszi-nyári cipőket, amiket mezítlábbal hordok nejlonzoknival szintén, majd csupin a végén. Én sem örülnék neki, ha valaki már zokni nélkül próbálta fel a cipőt. Csak Deichmannban vásárolok, nagyon meg vagyok velük elégedve, mind a cipők minőségével, mind az üzlet hozzáállásával a vevókhoz. Ott nem figyelnek az eladók árkus szemmel.

Remélem tudtam segíteni

2013. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2013. márc. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!