Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ket stilus kozott. Melyiket...

Ket stilus kozott. Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus arral sodrodo tipus, gondolom ezert van az hogy keptelen vagyok kovetni a divatot :D Hiaba ertesulok az aktualis trendekrol, valahogy sosem vagyok kepes kovetni. Van ami tetszik belole,de tul draga. Viszont van ket stilus ami nagyon tetszik, a csajos (nem a ribancos, hanem a noies, lanyos), Es a bohem, hippis. Tisztaban vagyok vele hogy hippinek lenni egy szubkultura resze is, mielott meg valaki leszolna :D Szoval van ez a ketto, de nem birok, Es nem is akarok kozoluk valasztani mert mindketto kozel al hozzam.

A koromat illetoen biztosan mindenki azt fogja mondani, hogy csak egy kis tini vagyok, Es oltozkodjem ugy ahogy az osztalytarsaim blabla.. de a nemreg leirtakbol kovetkeztetve nem fogok.:D

15/l



2013. márc. 10. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagy így nyugi! Nem is kell választanod csak legyél önmagad! Legalább egyedi vagy! Én egyáltalán nem követem a divatot. Csak azt hordom ami tetszik és kényelmes, szóval úgymond a saját divatomat követem. Van jópár cuccom ami nem jön szembe az utcán. Fõleg ékszereket és pólókat szeretek csinálni. Szóval nem baj az, ha nem állsz be a sorba! :) 15L
2013. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán vegyél olyan ruhákat magadnak, ami tetszik, ne egy stílus után menj, aztán kiforrik a saját egyedi stílusod. Sajnos én is így jártam korábban és ragaszkodtam egy bizonyos ilyen szubkultúrához. Már csak olyan dolgokat veszek meg, ami nekem tetszik és így jobban érzem magam a bőrömben úgymond.
2013. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :/ Régebben szerettem a nőcis/mutatósabb ruhadarabokat, de az utóbbi 1 évben meg szinte csak elegánsabb, hipster beütésű ruhákat vásárolok, viszont nem tudom megállni vásárlás nélkül azt, ha látok egy szép nőcis ruhát. Illik hozzám mind a két stílus.

Nem is kell választani szerintem. Mindig azokat a ruhákat, kiegészítőket vedd meg, ami neked tetszik :)


21/L

2013. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%

Szia! Bár én egy évvel fiatalabb vagyok Tőled (14/l) szerintem olyan cuccokat kéne hordanod, ami a kettő között van. Alkoss saját stílust, saját, egyéni ruha összeállítást.

Itt van néhány kép, ami egyszerre nőies, és hippi is. :)


[link] - Egy ilyen cipőt mindenkin lehet látni, akár telitalpú, akár tűsarkú, vagy épp lapos, jól áll minden kategóriában.

Vagy épp ilyen sálak: [link] Szintén mindenki felveszi az ilyeneket!

[link] Nőies, mégis megtalálod benne a hippi vonalakat.

[link] Szintén a kettő között van valahol a stílusban.

[link] Manapság ez a divat! ;)

És jól áll minden testalkaton.

[link] Hippi, de nőies karkötő.

Ünneplő ruha is kell: [link] Ez megfelel mindkét stílusnak.


Remélem segítettem. :)

2013. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy választani kell? Miért akarsz magadra egy szubkultúrát húzni, és miért félsz egyszerűen csak önmagad lenni, mentes mindenféle sallangtól? Olyan ruhát viselj, amilyen tetszik, és ne foglalkozz azzal, hogy az vajon melyik stílusba fér bele. Soha nem értettem, miért akar valaki mindenáron valamilyen csoportba, stílusba tartozni. Legyél bátor egyedinek lenni!
2013. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
legyél mindkettő egyszerre :D amúgy Serena van der Woodsen stílusa ilyen (tudod, a pletykafészekből), hogy kapj egy kis ihletet
2013. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Szedintem válaszd a nőieset. Az olyan jo ha egy nő nőies.....

:)

2013. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!