Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniszoknya így milyen lenne?

Miniszoknya így milyen lenne?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű, elegáns, fekete minim, ami meglehetősen rövid (combközépig ér, vagy még annál is rövidebb).

Ha mondjuk kicsit vastagabb fekete vagy színes harisnyával venném fel, hogy ne mutasson annyit, úgy is kihívó lenne?


Hozzá valami egyszerűbb felső és bokacsizma vagy jobb időben balerina, kisebb sarkú cipő.



2013. márc. 10. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen anyaga van a szoknyának?

Én mindig harisnyával veszem fel a miniszoknyákat/ruhákat.

Ha vastagabb anyagú, igazán sötét a szoknya, akkor vastag fekete harisnyával nem mutat olyan jól szerintem:

[link]

Vékonyabb anyagú szoknyához már nem olyan rossz a fekete,:

[link]

[link]

de szerintem színessel a legjobb, persze ha az alakom is megengedi.

Szürkével/krémszínűvel elegáns, pirossal/lilával merész, neonzölddel/sárgával bohókás, sötétzölddel és alapból a sötétebb árnyalatokkal szokták leginkább viselni, így nem túl kirívó, de mégis egyedi, kifinomult. A lényeg, hogy összhangba legyen a felső ruházatoddal. :)

[link]

2013. márc. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én testszínű vékonyabb harisnyával venném fel. Úgy igazán dögös lenne. Ilyen 20den körülivel. Valamint feketével is felveheted csak szerintem vékonyabb harisnyát válasz hozzá.
2013. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is vékonyabb harisnyával próbáld meg! Hidd el nagyon csinos leszel benne! Az végül is mindegy, hogy testszínű vagy fekete, de mindenképpen normál nejlonharisnyával próbáld meg szerintem. Az ilyen macskanadrágszerű harisnyák nagyon nem valók szoknyához.

Egy vékonyabbal viszont igazi bombázó leszel benne! :-)

2013. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, 20den-es harisnyáim vannak.

Van fekete, lila, bordó, zöld.


Azért nem akarok testszínűt, mert az többet mutat.

2013. márc. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!