Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Asszonyok! Történt már...

Lányok/Asszonyok! Történt már olyan, hogy nem figyeltetek arra, hogy miniszoknyában hajoltatok le? Mi történt? Esetleg kocsiból kiszállás hasonló ruhában? Hogy történt a sztori?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miniszoknyához harisnyát hordok, amire felveszek kívülre is egy egyszerű, fekete franciabugyit vagy forrónadrágot, szóval nem igazán tud érdekelni.
2013. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, mindig nagyon odafigyelek erre.
2013. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Miniszoknyához én is franciabugyit hordok, szóval nem látszik ki semmi aminek nem kell akkor sem ha lehajolok. Bár sose hajolgatok, az nem tesz jót a gerincnek...
2013. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én figyelni szoktam erre, nem hajolgatok összevissza. Ha miniszoknya van rajtam, mindig valamilyen egyszínű francia bugyit veszek fel, ha véletlenül kilátszódna valami akkor az a bugyim legyen semmi más.
2013. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek fel francia bugyit hozzá, de ilyenkor mindig nagyon odafigyelek az ilyesmire ... :)
2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem figyelem hogy hajlongok ha miniszoknya van rajtam.

Inkább guggolni szoktam,tudom akkor is kilátszik de nem feltűnő mint a hajlongás.De ez ezzel jár.

Kellemetlenebb ha nincs bugyi se rajtam pl.nyáron,de nem vagyok egy szégyenlős típus.

PL.mikor buszra szállok fel,valamit felveszek stb.

Nem szoktam figyelni hogy éppen ki lát.

13L

2013. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mintha ez bármilyen korú nőtől elfogadható lenne, de 13 évesen lehet, hogy nem kéne bugyi nélkül miniszoknyában rohangálnod az utcán, bármennyire is veszed lazán mások véleményét.
2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
...A mai 13-14 éveseknek az a legkevesebb ha nincs rajtuk bugyi (Tisztelet a kivételnek!)Eszméletlen beteg dolgokat művelnek,sokszor a suliba,vagy suli után a plázába.
2013. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én pedig lefogadom, hogy valami cingár ny*mi tette fel a kérdést, aki arra élvezkedik otthon, hogy olvasgatja 13 éves lányok, vagy nők sztorijait, hogyan villantottak miniszoknyában.

Ki kérdez ilyet hogy "mi történt - hogy történt a sztori"

Gusztustalan looser.

2013. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!