Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruha szebb és szexibb...

Melyik ruha szebb és szexibb a kettő körül? Az első linken található szett piros feketében tetszik, vagy jobb lennem ondjuk lilába ill más színben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#lila #szebb #fekete-vörös
2013. márc. 11. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2.-ik jobban tetszik!
2013. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
első :)
2013. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az első jobban tetszik, szexibb.
2013. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első!!:)
2013. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
első.
2013. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, alig tudtam választani, volt egy csíkos melltartó szoknyával is, de arról letettem, mivel nincs am éretemben és nem is lesz, és hát mint kiderült nem adnak hozzá combfixet, csak a képen illusztrálták :) szal vagy a szín nem tetszik, vagy a fazon, vagy az anyag, vagy az árak, de végre az első mellett döntöttem :)

és olcsóbb is, már meg is találtam hozzá a megfelelő combfixet, a nő rendes volt, kis melltartóhoz odaadja nekem a nagyobb mérethez való alsó részt, lehet kombinálni, a mell alatti részem csak 70 es, viszont ak osár az jó lenne, a csípőm viszont kicsit szélesebb aránylag, mert körte alkatú a csontozatom, de amúgy sportos vékony csaj vagyok

nehéz az alakhoz és mérethez illő megfelelő fazont megtalálni.

2013. márc. 11. 19:45
 7/11 A kérdező kommentje:
ja az első ruha szetek szép így vörös fekete színben vagy jobb lenne más színben? mondjuk lila feketében vagy világosabban?
2013. márc. 11. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vörösben tökéletes.:))
2013. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) remélem jó lesz am éret, mer a melleim ketté állnak, azaz távol vannak egymástól, hiába vagyok keskeny, sok melltartónak túl közel vannak a kosarai, és akkor egyik mellem beleteszem másik kicsúszik :)
2013. márc. 11. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
az első jobb ,mivel jobban kihangsúlyozza a melled
2013. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!