Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig hordasz egy ruhát?

Mennyi ideig hordasz egy ruhát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha veszel egy új ruhát, azt hány hónapig, évig hordod?
2013. márc. 12. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Amíg el nem szakad/ki nem kopik. Ruha minőségétől függ.
2013. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De az általában mennyi idő?

Nekem gatyáknál fél-egy év.

Pólók, pulcsik: 3-4 év.

Alsóruházat, általában 2-3 év, zokniknál lényegesen kevesebb.

Cipő, kb 1-2 év.

2013. márc. 12. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez erősen függ attól, hogy milyen ruhadarabról van szó. Nálam a nadrágok mennek tönkre a leghamarabb (elkopnak), ezeket általában 3-5 havonta cserélnem kell. Cipőből mindig ugyanolyat veszek, ez általában 3 évet kibír. Legjobban talán az ingek és pulcsik bírják, ezek között van olyan is ami már vagy 6 éve megvan és még mindig teljesen jó, nem kopott vagy szakadt. A legrégebbi ruhadarabom az övem, ami már több mint 11 éve tökéletesen működik.


24/F

2013. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb.

nadrág: 5-6 év (attól függ milyen minőséget fogok ki, de az összes kikopik a combomnál, az lesz a vége)

pulcsi: 3-4 év

póló: gyakorlatilag végtelen, szinte ki se dobtam még pólót

zokni: 3-4 év (ha egy lyuk van rajta, megstoppolom, 2,3-nál már kidobom)

bugyi: 4-5 év

2013. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 chooseyourdestiny ***** válasza:
85%

nadrág nekem kinyúlik és nem úgy áll rajtam mint a többi lányon szóval inkább legging és abból se kínai hanem new yorker/h&m mert a kínaissal is megjártam.


póló. szintén kínais felső 1-2 hónapig bírja. szóval ez is inkább márkás de akkor 3év is (mert nem nagyon növök:$)


zokni nagyon gyorsan kilyukad


cipő hát ezt 3-4-5év. attól függ

2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
pólót kb 2-3 évig, nadrágot max 2 évig és cipőt is max 2
2013. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
19%
1-2 hét utána visszaviszem őket. Addig is ingyen hordtam aztan kivserélem másra
2013. márc. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nadrág: 3év

Felső: 3év

Kabát: 5év

Cipő: 3év-5év

Szoknya: 2év

Nem nagyon mennek tönkre ruháim, itthon melegítőben vagyok, kímélő programon mosok. Figyelek a minőségre,így csak jó minőségű ruhát veszek meg. Cipőből csak bőr cipőt hordok, több okból is, azok nem mennek tönkre. Ezek az időtartamok inkább attól függnek, hogy mennyit hordtam és meguntam-e.

Az, hogy kinek mennyi ideig tart ki egy ruha sok minden függvénye. Akinek sok ruhája van, nyilván neki nem megy tönkre, ezzel szemben aki párat váltogat hamar elkopik.


Remélem tudtam segíteni!

24/l

2013. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen sűrűn hordom őket. Van olyan pulcsim ami már 10 éves, és még mindig pulóver, igaz csak kb 4 éven át hordtam folyamatosan, azóta a szekrényben áll. Nadrágokból régen farmert hordtam, 1-2 évnél többet nem bírtak, mert kikipott a lábam között az anyaga... Azóta farmert nem hordok, más típusú nadrágaim meg kibírnak 4-5 évet... Sok ruhám van, egy sem ment még tönkre, olyan is van amik már vagy 6-8 évesek, éveken át agyonhordtam őket, és még mindig rendben vannak :)
2013. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj és a cipő.... ez vicces, mert annó vettem a kínaiba kemény 2000 forintért egy magassarkút ami olyan erős volt hogy 4 éven át hordtam, ősszel, tavasszal és nyáron.... úgy ment tönkre h megkopott az eleje... más magassarkúm ami jóval drágább volt, egy nyarat/tavaszt ha kibírt... csizmáim úgyszint, a drágább kategóriás elég egy télre/tavaszra...
2013. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!