Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tetszene egy fiún egy...

Csajok, tetszene egy fiún egy ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

Átlagos magasságú, izmosabb, vékonyabb alkatún, hogy állna?

Főleg inkább a színére lennék kíváncsi. Jah és nagyítsátok ki. :D 14/f


[link]



#nadrág #divat #farmer #sötét bordó
2013. márc. 14. 17:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A cipőt és a pólót azt ne nézzétek, tehát más pólóval képzeljétek el, és a nadrág sem lesz alul felhajtva (kicsit ízléstelen vagy nem az én stílusom).
2013. márc. 14. 17:52
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2013. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Te sosem akarsz felnőtt férfi lenni?
2013. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál küldeni jobb nadrágot? :)
2013. márc. 14. 18:01
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Például mi a bajod egy klasszikus farmerrel? Vagy egy elegáns szövetnadrággal? Ha álladóan úgy öltözködsz, mint egy két éves, sosem kellesz majd egy NORMÁLIS lánynak sem, csak libáknak.
2013. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, eddig csak világos és sötét kék farmerjaim voltak, gondoltam veszek esetleg feketét, bézses barnás szerűt, és aztán megláttam ezt a színt, nagyon megtetszett.

De nem tudtam h ízléstelen-e vagy szerintetek is szép színű-e.

Ezek szerint csak a 'libáknak' tetszik. Végülis most bajban vagyok, mert a korosztályomban ennél színesebb (neon sárga, piros, ciklámen) nadrágok is vannak, bár a legtöbbnek inkább fekete vagy sötét kék.

A másik baj az az h csak világos és sötét kék nadrágaim vannak, tehát kéne valami szín. A fekete már biztos.

2013. márc. 14. 18:09
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ezeket a harsány színeket, főleg nadrágként, hagyd meg a lányoknak. Nem beszélve erről a fazonról.

Ne ess azon fiúk hibájába, akik majmot csinálnak magukból, majd megunják és ide írogatnak, hogy nem kellenek egy rendes lánynak sem, mit ronthattak el...

2013. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik és nem vagyok 'liba'. Szerintem simán hordhatsz ilyeneket. 14 éves vagy, nem kell úgy öltöznöd, mint egy dolgozó férfinek..
2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

nem.szerintem olyan semmilyen a szabása,

egy sötét farmer nyerőbb választás és azt nem unod meg egy hónap után :D

2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 14. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!