Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tetszene egy fiún egy...

Csajok, tetszene egy fiún egy ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

Átlagos magasságú, izmosabb, vékonyabb alkatún, hogy állna?

Főleg inkább a színére lennék kíváncsi. Jah és nagyítsátok ki. :D 14/f


[link]



#nadrág #divat #farmer #sötét bordó
2013. márc. 14. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így ez az összeállítás úgy ahogy van tetszik, olyan nyár hangulata van.:) Szerintem stílusos, és nem, nem vagyok 'liba'.;) Miért kellene mindig egyszerű farmert hordania? Mindenki legyen egyforma? Nekem pl pont az ilyen"egyszerű" pasik nem jönnek be, nem azt mondom, hogy extravagánsnak kell lennie, de legyen egy stílusa, adjon a ruhatárjára. 18/L
2013. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na és aki az elegáns szövetnadrágot írta, egy 14 éves GYEREK esetleg teljes puccban, nyakkendőben zakóban járjon iskolába is,nem?:)
2013. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ez a nadrág teljesen rendben van. egyáltalán nem harsány a színe. persze nagyban függ attól, hogy mivel hordod majd, de most csak a nadrágról van szó, ami szerintem jó.

19/l

2013. márc. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Aha
2013. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is ilyesmit keresek, de eddig mind olyanokat láttam, ami már inkább piros, mint bordó...szerintem nagyon király ez a szín, bár ha egy picit még barnásabb lenne, mégjobb volna

21f

2013. márc. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, egy tizennégy éves srácank szerintem pont jó egy ilyen gatya, szerintem ha neked is tetszik, szerezz be egyet nyugodtan. :)
2013. márc. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó, nekem tetszik, csak tudj hozzá öltözködni, amúgy simán hordhatod, pont korodhoz illik
2013. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is pont olyan nadrágot szeretnék, ami senem hétköznapi kék és senem ilyen neon sárga, zöld vagy ciklámen.

Ennek szerintem nagyon szép színe is van, de akkor egyáltalán nem lányos a sötét bordó. Még 1x nagyon köszi! ;D

2013. márc. 17. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!