Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusotok? Hogyan...

Milyen a stílusotok? Hogyan öltözködtök hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Pl.: laza, sportos, vagány, romantikus, elegáns, goth, misztikus, egyszerű stb.

Milyen színeket szerettek?

Kép is jöhet. :-)


Én általában elegáns, romantikus, néha rockeres. Piros, fekete, fehér, zöld, kék, lila.



2013. márc. 15. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sprotos az egyszerüvel keverve és a vagányal füszerezve, nekem bejött
2013. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lazán, sportosan. Kifejezetten szeretem a színes ruhákat, akár cipőket is, inkább a gördeszkás márkákat részesítem előnyben.
2013. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
romantikus rendszerint, fekete cuccok előnyben
2013. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

romantikus, és elegáns :) ha romantikus akkor szeretem a hosszabb felsőket/tunikákat, egy derékövvel megdobva és egy szép lánccal meg legingssel, ősszel/télen csizmával, tavasszal vagy nyáron magassarkúval vagy topánkával.... vagy szép szoknya (ezeket rendszerint az ebayről rendelem, mert különleges szoknyák vannak ott, viszonylag olcsón), és egy szűkebb top....

elegáns öltözéket az egyetemen/konferenciákon viselek, sima fehér ing, szoknya, magassarkú és blézer...és esetenként előfordul még a bohém stílus is, ez inkább nyáron/tavasszal, ilyenkor mintás polók/felsők, rövidnadrágok, leggingsek.... Mostanában én nadrágokat egyáltalán nem hordok, valahogy nem érzem magam jól bennük, egész télen leggingsben jártam (persze vastag, bélelt volt) ahhoz meg minden ment... kiegészítők-nyakláncok-karkötők jöhetnek minden mennyiségben, mondjuk az elegáns viseletnél használom a jól bevált hangjegyes nyakláncom meg az aranyozott karkötőm, amit a New Yorkerben vettem akciósan 300 forintért :D ... színek: fekete, bézs, barna, szürke, piros, kék, mostanában pedig rákaptam nagyon a zöldre :)


Húúú, ez hosszúra sikeredett :D

2013. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zxkjfaV9k8Q


Ruházatilag ilyen, bár izmosabb vagyok, zeneileg ennél durvább.

2013. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami tetszik felveszem. Szerintem egy stílus attól egyedi, hogy nem lehet egy-egy jelzővel behatárolni. Hordok ülepes farmert meg egyberuhát is, bakancsot is, magassarkút is, tornacipőt is. Alapjáraton szeretem a letisztult, de vagány dolgokat, a punkos-rockos stílust, de a feltűnőbb darabokat is bírom, csak szerintem fontos, hogy a szettemnek egy kirívó darabja legyen pl. egy mellény, és akkor az húzza a megjelenésemet, a többi ruha pedig csak kiegészíti a háttérben, mert ha minden extravagáns, akkor nem könnyű jól összeilleszteni a darabokat. Legtöbbször inkább vagyok slampos, laza, mint elegáns vagy nőies, de ha olyanom van, felveszek egy egyberuhát magassarkúval, a környezetemnek meg leesik az álla:D [link]

[link]

[link]

A fekete színt hordom a legtöbbet, de hordok még fehéret, khait, szürkét, rózsaszínt és pirosat. Meg kék farmert. A többi színt csak nagyon minimálisan. 17l

2013. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!