Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik menőnek azt a...

Miért hiszik menőnek azt a fiatalok hogy van pár ruhájuk a legdrágább boltokból és ők a királyok?

Figyelt kérdés

Úgy utálom hogy szinte mindenkin úgyanazt a ruhát látom legyen szó 12 vagy 20éves srácról lányról. Ennyire egyhangúak stílus nélküli divatmajmok lettek?

19L



2013. márc. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

ez két külön kérdés.


1. szerintem csak annak menő akinek kevés a pénze és nagy dolog hogy vett számára vmi drágat.


2. mindenki ugyanabban jár: ezt hívják úgy hogy divat.

2013. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Haha, ezen jót mosolyogtam.:) Szerintem azzal semmi gond, ha valaki ad az öltözködésére. Nem a legdrágább helyeken vásárolok, de nem is a sarki kínaiba. Egyszer nem láttam még senkit ugyan olyan ruhában, mint amilyen nekem van ( na jó, egyszer a metrón egy lány kabátja ugyan olyan volt mint az enyém, huhaaa), de mivel többen vásárolnak kínaiba, épp ők azok akik kb ugyan úgy néznek ki, több embernek van olyan ruhája. Nem kellene így általánosítani, nem tudom honnan vetted ezt az azt hiszik ők a királyok-ot. Szerintem az, ha valaki igényes nem azt jelenti h menőnek hiszi magát, gratulálok.
2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
én lány létemre beérem a kínaival,max valami bandás (metallica)vagy feliratos(jack daniels)pólóra költök 3000ft-ot,de amúgy megvagyok az olcsóval,de én sem értem hogy miért lenne az ember több vagy kevesebb attól hogy mit hord,ha az embernek a használt ruhára van pénze vegye meg azt,ugyan olyan ember mint azok akik 10000ft-os ruhát hordanak,csak kevésbé beképzelt
2013. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól királyok, hogy a legdrágább boltokból van pár ruhájuk. Ez a kérdés nem volt felettébb intelligens.:/ természetesen vannak ilyenek is, de egyáltalán nem kell általánosítani. Attól pedig, hogy van egy-kettő drága ruhám, nem vagyok stílus nélküli divatmajom..Van,aki a Kínában vásárol, és úgy érzi királynak magát..mert vannak a hülyék (sajnos egyre többen), és vannak a nem hülyék. Ez nem ruhafüggő.;D
2013. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet stílusosan hordani. Legtöbbször farmerben, pólóban, tornacipőben vagyok, mert ez a legpraktikusabb, mégsem járhatok úgy suliba, mintha a kifutóról ugrottam volna be. És nekem ez bejön, nem fogok csak azért mindenféle szart magamra aggatni, hogy elmondhassam, hogy egyedi vagyok. Szerintem meg az a gáz, mikor a hatalmas "lázadó" osztálytársaim mindenféle neccharisnyában, fűzőben, meg John Lennon napszemcsiben parádéznak. Oké, ez egyedi, de hülyén néz ki. Nem attól stílusos valaki, hogy egyedi, hanem hogy jól néz ki. És ami egyedi az nem feltétlen néz ki jól. 17l
2013. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
A tornacipőtől lúdtalpad lesz. És amilyen vékony a talpa, télen még fel is fázol benne. Az egész szárú bőrcipő az egészséges, bármi legyen is a divat.
2016. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Agyament társadalomban élünk! Van egy örök érvényű közmondás:nem a ruha teszi az embert!!
2016. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!