Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság már gáz az, ha egy...

Manapság már gáz az, ha egy 16 éves lány nem engedheti meg magának, hogy a legújabb ruhákat a legdrágább boltokban vásároljon? (inkább 14-16 évesek válaszait várom, de az sem baj, ha felnőtt ember ír)

Figyelt kérdés
Anyum munkanélküli, csak apum dolgozik, ő havonta 180ezret hoz haza. DE! Ez elmegy a rezsire, meg a többi számlára, így marad kb. 40ezer ft, kajára inkább. (Budapesten élünk, hárman vagyunk) Az osztálytársaim pedig cikiznek emiatt (is), és hogy nincs meg a legújabb Zara-szerzemény. Örülök, ha havonta vehetek magamnak egy ruhadarabot a turkálóból, vagy egy 300 ft-os körömlakkot. Nem engedhetem meg, hogy ilyen helyeken vásároljak, míg ők Bershka, Pull & Bear, Zara. Nagyon rosszul esnek a szavak, amiket hozzám vágnak, persze ott van bennem a féltékenység, ezt bevallom... Mindenhol azt hallom, hogy dehogy gáz, közbe mégis lenéznek, s nem is járok elit iskolába.
2012. aug. 8. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szard le a nagyképű sznob osztálytársaid és keress olyan barátot amilyen te vagy .Hidd el az emberek 90%-a nem teheti meg hogy ilyen butikokban vásároljon.nagy igazság hogy nem a ruha teszi az embert!!
2012. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
igen, természetes hogy van benned pici irigység, de ne foglalkozz velük, kíváncsi lennék, hogy anya meg apa nélkül hova jutnának..
2012. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Látszik még mennyire gyerekek az osztálytársaid. Sajna ez ellen nem lehet tenni semmit, most azt könnyű mondani, hogy ne figyelj rájuk, de tudom, hogy erre nem lehet nem odafigyelni. Lehet, hogy nagy korodra olyan munkád lesz, hogy sok pénzed lesz és bármit megvehet, amíg ők majd az utcát seprik... sose tudhatod mikor fordul a kocka.

Addig pedig tarts ki!

2012. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük!

Én is csak a kínaiban vásárolok, de szebben fel tudok öltözni, mint az egyik osztálytársam, aki csak márkás cuccokat hord. Nekem van ízlésem, neki nincs.

Egyátalán mi közük a te ruháidhoz? Törődjenek a magukéval.

Múltkor is gazdag osztálytársam megkérdezte, mikor egy másik lánnyal a nyári munkáról beszélgettünk, h "Ki az a csóró, akinek dolgozni kell?"

Addig persze nem jut el neki, ha az ő szülei nem dolgoznának, ő sem élhetne olyan színvonalon.

Ne fogllkozz velük, nem érdemlik meg. Ha nem lenne anyuci meg apuci, sehol sem lennének.

18/L

2012. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Cikizzeneke.

Ha annyira zavarja őket, mondd meg nekik, hogy nagyon szívesen elmész velük a Zarába, és ott vehetnek neked bármit. Egyébként meg válság van, örüljenek hogy nekik éppen most telik rá, de könnyen fordulhat a kocka, és inkább félre kellene tenni, mert ma pitty-putty bedől anyuci-apuci üzlete is egyik napról a másikra, és simán koldusbotra lehet jutni. Ha anyuci-apuci picit is bevonta őket az üzletbe, akkor pontosan tisztában vannak vele ők is, mert már nem kisgyerekek. Ha meg politikus tótumfaktum gyerekei, akkor lehet mondani, hogy könnyű a közpénzből nagyzolni, abból amit anyuci-apuci összesikkaszt.

Ha meg valamelyik a saját pénzét szórja Zarára, nos, mondd azt, hogy te másra költenéd a pénzed, nem ruhára.

2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
ha fiú lennél egyszerűbb lenne a helyzet, mert akkor mondhatnád, hogy igazából egy jó grafkártyára gyűjtesz, és hagyjanak ezzel a sz*ros ruhákkal, meg cipőkkel, amid van le nem rohad, nem veszel másikat :D
2012. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Pontozzatok le, osszatok ki,de én nem fogok álszenteskedni.

Külső szemmel, igen gáz! Kínaiból nem lehet ízlésesen felöltözni. Turkálóból csak-csak.De a kínaiban a méretek és a formák is el vannak szabva, a minták túl nagyok és ízléstelenek, vagy kicsik és még rondábbak. Az anyag bántja a bőrömet, a cérnák szanaszét lógnak ki belőle.bolyhosodnak.Színre is alig van normális. Van amit csak be "egységméreteznek". a cipőkkel is csak a baj van, mert csiszolják a sarkad. múltkor adtam egy esélyt a kínainak cipő téren. nem kellett volna...míg a deichmannos cipőm gyengéd a lábamhoz.


hiába mondják az emberek,hogy "ugyan ezt megveszed a kínaiba olcsóbban". nem, ha 1-2 ezerért többért veszem annak minősége van. És nem esik szét rajtam 2 mosás után.


azt mellékesen mesélem el,hogy a kínais gatyám 2 hónap után szétszakadt (összeér a combom,mert befelé lépek kicsit) míg a Bershka gatyám fél éve fronton van és semmi baja.

2012. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

ma 10:54

ha megdöglött a tehened ,dögöljön meg a szomszédé is ?:)

2012. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz ilyen idiótákkal .szardd le őket ..tudom h rosszul esik de ást nem tudsz tenni :S
2012. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

nem hittem, hogy ilyen tényleg létezik. Gimiben nem jártam éppen IQ fighterekkel egy osztályba, de sosem vágták hozzám hogy márkátlan cuccokban járok, szép is lett volna! Amúgy is, ahhoz, hogy jól nézz ki és ne öltözködj slamposan egyáltalán nem extrás ruhák kellenek, csak jól kombinálható kiegészítők, pl sál, öv, ilyesmi.

zárójelben megjegyzem: sosem hallottam ezekről a boltokról. :)


20/L

2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!