Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a farmermellény?...

Divat még a farmermellény? Egyáltalán, mi számít divatosnak idén tavasszal/nyáron?

Figyelt kérdés

Tavaly még sokfelé láttam a farmermellényeket, szinte mindenki azt viselte, még most is így lesz, vagy már lejárt lemez?


Illetve, milyen ruhadarabok fognak divatosnak számítani,milyen színek lesznek trendik?


Normális válaszokat légyszi!

Köszönöm! :)



2013. márc. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

most a katonai mintás darabok lesznek nagy divatok,bemész egy üzletbe már tele van minden velük.

Erről csak annyit hogy 6.-as voltam mikor ez volt divat tehát majdnem 10 éves dolog. Nem fogom követni az irányzatot,farmer meg örökzöld mindenhogy,nyugodtan hordhatod.

2013. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Drágaságom, amennyiben nő vagy!


Minden divattos, ami jól áll a viselőjének. De tudod mit? A legdivatosabb ruhák is akkor a legszebbek, amikor a földön vannak ledobva, míg te szerelmeskedsz velem egy hatalmasat! :)


F25

2013. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A farmer mindig divat.
2013. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze. :) A farmer örök.

Szerintem a sárgás, türkizes színek lesznek előnyben.

2013. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
halvány zöld, vagy menta zöld, indián minta :)
2013. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Most miért kellett lepontozni? Tagadjam le a vágyaimat? Különben meg pozitívat írtam de mindegy.


F25

2013. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy kanos barom vagy és mert rossz helyen kopogtatsz..
2013. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!