Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák, ismeri valaki a bon...

Anyukák, ismeri valaki a bon prix webáruházat, rendeltetek már innen?

Figyelt kérdés
Én ruhát szeretnék rendelni, de nagyon bizonytalan vagyok a méretet illetően, mennyire normál méretek és milyen minőségűek a ruhák?
2013. márc. 25. 13:05
1 2
 1/15 sziszi1118 válasza:
100%
Szia! én múlt héten szerdán rendeltem, de eddig nem kaptam semmit (ha megkapom írok neked véleményt). Igaz, én szlovák oldalrol rendeltem, mert Szlovákiábol vagyok. Baratnőm már többször rendelt tőlük és meg van elégedve velük. Annyit mondott, hogy kicsit nagyobbak a méretek, mint azt az üzletekben megszokta, leginkább ez a nadrágokra vonatkozik, de hát a katalogus hátulján ott a mérettáblázat. Kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek, amiket én rendeltem. Egyébként ő már küldött is vissza nekik dolgokat, amik nem voltak jok vagy nem tetszett neki és nem volt gond a pénz visszafizetésével.
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc válasza:
100%
Anno mikor még Németországban éltem rendeltem én is tőlük.Ágyneműt és hálóruhát.Minőségre kifogástalan.A ruha méretek kicsit nagyobbak.
2013. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kíváncsian várom a véleményedet! :)

Én valami elegánsabb ruhát szeretnék venni a kisfiam keresztelőjére. Általában M-es ruhákat hordok, és a táblázat szerint is ez a méret kell, de ahogy nézegettem néhány ruhánál a véleményeket írják is, hogy nagyobb méretek.

2013. márc. 25. 14:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a termékekről nem tudok nyilatkozni,mert nem kaptam meg,amit szerettem volna,de azért megosztom a tapasztalaton a webáruházzal kapcsolatban. Tavaly márciusban rendeltem egy farmerkabátot. Pár nappal a rendelés után írták,hogy jelenleg nincs készleten, 1 hónapon belül küldik. Letelt az 1 hónap,én pedig megérdeklődtem,hogy ugyan mi van már,amire azt a választ kaptam,hogy hamarosan küldik...mintha a világ legtermészetesebb dolga lett volna. Természetesen az a hamarosan sem akart eljönni,így kénytelen voltam még egy e-mailt küldeni,hogy ha nincs kilátásban a termék érkezése,akkor inkább visszavonnám a rendelésem. Arrogáns stílusú választ kaptam,hogy akkor kérésemre nem szállítják a terméket. Hát bocsánat,hogy 2 hónapnál többet nem tudok várni. Szóval nekem emiatt elment a kedvem,de nem azt mondom,hogy ne rendeljetek,mert biztos nem ez megy általában,csak hátha jól jön valakinek a tapasztalatom.
2013. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kismamaruhákat, tunikákat és leggingset rendeltem. Nagyon jó minőség, akkor még jó ár (szerintem most már elszálltak ár-ügyileg). És valóban, kicsit nagyobbak a méretek.
2013. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasz nagyon hasznos!

Az egyberuhák egész jó áron vannak és jól néznek ki, de mást nem nagyon vennék innen, mert tényleg nem olcsó és ki tudja, hogy jó lesz-e a méret?

Ezt a két ruhát néztem ki, szerintem megrendelem, egy próbát megér, ha nem jó visszaküldöm. :)


[link]

[link]

2013. márc. 26. 10:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok: nagyon csinosak!!

Azért ha megrendeled és megérkeznek, jelzel hogy milyenek?

2013. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Rendben jelezni fogom.


Lehet, hogy várok még pár napot a rendeléssel, addig hátha megkapja az első válaszoló a ruhákat és véleményt mond.

2013. márc. 26. 15:37
 9/15 sziszi1118 válasza:
100%
Szia! Az első vagyok. Ápr. 2-án kaptam meg a ruhákat, amit rendeltem. Neharagudj, kiment a fejemből a kommentár írása. Lehet, hogy még jól jön a véleményem: Ami tökéletes lett az 2 cipő, szóval a méret passzol. Egy rövidujjút, kötött pulcsit és bolerot visszaküldtem. Rövidujju nagyon rossz fazon volt, nyakamnál elállt, minthafelcsipeszelték volna és megnyúlt. Kötött pulcsi kemény volt. Bolero elállt a hátamnál. A 3 közül csak a pulcsi anyagával nem voltam megelégedve. Amit pedig meghagytam az egy vékony kötött szvetter, ami szintén picit keményebb anyag, mint amire számítottam. Viszont a formája nagyon tetszik, ezért meghagytam. Meghagytam két triko anyagu 3/4 ujju felsőt - nagyon jó anyag, nem az a nagyon vékony 2-szer kimosom és annyi. A méretekről: picit nagyobb, mint az üzleti, de nekem nem volt gond, mert szeretem, ha nem feszül rajtam. Felsőknél meg amúgyse akkora gond. Nadrágot viszont nem rendeltem, ott lehet hogy már nem nézne ki jól, ha nem lenne tökéletes a méret.Két dolog nem volt nekik raktáron (egy nyári ruha és egy cipő) - kíváncsi vagyok, hogy mikor jön meg... Gondolom már megrendelted a ruhákat, remélem jók lesznek és mégegyszer bocsi, hogy csak most írtam.
2013. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sziszi1118 válasza:
100%
Néztem a linket, amit feltettél. Nagyon szép mindkét ruha. Teljesen más stílusúak így nehéz dönteni, hogy melyik jobb. Szerintem ezt csak ruhapróba után lehet :) Azért kíváncsi vagyok melyik mellett döntöttél?
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!