Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák, ismeri valaki a bon...

Anyukák, ismeri valaki a bon prix webáruházat, rendeltetek már innen?

Figyelt kérdés
Én ruhát szeretnék rendelni, de nagyon bizonytalan vagyok a méretet illetően, mennyire normál méretek és milyen minőségűek a ruhák?
2013. márc. 25. 13:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy azért eszedbe jutottam! :)

És az infók is hasznosak.

Mindkettő ruhát megrendeltem volna, de a fekete szoknyás elfogyott nekik, a másiknál 3-4 hét szállítási időt ígértek, azt megrendeltem. Rá egy hétre (most pénteken) küldtek egy e-mailt, hogy hosszabb lesz a szállítás vagy ki sem tudják már szállítani rajtuk kívülálló ok miatt. Fel akartam ma hívni őket, hogy most ez mit is jelent, de elfelejtettem.

Bár itt írta valaki, hogy járt már így. Szóval szerintem lemondhatok erről a ruháról is. :(

Majd még írok, ha van valami fejlemény.

2013. ápr. 9. 23:02
 12/15 A kérdező kommentje:

Közben rendeltem egy másik ruhát, nagyon csini és jó a méret is. Egy héten belül kiszállították.

[link]


Erre tegnap reggel hozta a futár a másik ruhát is, amit írtam korábban, hogy lehet, hogy ki sem szállítanak. Ez sem rossz, de amit helyette rendeltem élőben sokkal jobb. Vissza is fogom küldeni, remélem nem lesz semmi gond.


Egyébként 36-os méretet rendeltem és jó, még talán egy kicsit lehetne szűkebb is. :)

2013. máj. 3. 17:25
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

5. vagyok, örülök, hogy sikerült olyant rendelned, ami tetszik. :)

Amúgy igen, én is észrevettem, hogy kicsit mintha nagyobbak lennének a méretek. Az anyaguk viszont jó. Ugye?

2013. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, jó anyaga van. Majd vasárnap meglátom, hogy viselés közben milyen!? :)
2013. máj. 7. 13:04
 15/15 anonim válasza:
Hogy értitek, hogy nagyobb a méret? Nagyobb, mint amit egyébként hordotok, vagy nagyobb, mint ami a Bon Prox saját mérettáblázatában van?
2017. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!