Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, egy ilyen zárt szandál...

Lányok, egy ilyen zárt szandál hogy tetszene nektek egy fiú lábán nyáron?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szóval én sem vagyok szandál-párti, de azért szeretnék nyárra valami jól szellőző, kényelmes és strapabíró lábbelit.


Ez azért tetszett meg, mert elöl zárt, nem kell mutatnom a lábujjaimat mindenkinek, a sarka is zárt, de mégis mezítláb viselhető.


Vélemény?



2013. márc. 26. 07:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
30
2013. márc. 26. 15:33
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha a párom ilyet venne fel,a lábával együtt vágnám le.


[link]

Ez elfogadható szerintem,de lábujjközöset nehogy felvegyél.


20L

2013. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nem én vagyok az, akivel ilyenben sétálnál...nekem nem tetszenek.
2013. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Esetleg ötletek, ti mit fogadnátok el a párotok lábán nyárra?
2013. márc. 29. 16:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a gáz kategória.. a papám hord ilyet, nála nem az, de gondolom te nem 60 éves vagy.


Szerintem papucsot vegyél. Nézz körbe mondjuk a Deichmann-ban amikor szezonja lesz. Vagy a Playersroom-ban. Biztos találsz valamit :)

Az én barátom is papucsot hord nyáron, de sokszor vékony tornacipőt titok zoknival, szerintem az még elviselhető. Legalábbis nem panaszkodott soha megdöglik benne :D

2013. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek be. Két emberen viselem el a szandált (zokni nélkül persze) az apukámon és a nagypapámon.

22l

2013. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Deichmannban jók vannak. A polcon valóban papásak, de felvéve, nyári holmikkal, jó lábbal fiatalosak.
2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!