Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megmondjátok egy ruháról,...

Ti megmondjátok egy ruháról, hogy mennyi volt az ára, ha kérdezik?

Figyelt kérdés

Már ha ti vettétek, és nem kaptátok.

Mert én már nem merem sok embernek elmondani...

Van aki agyfrászt kap attól, hogy megvettem egy márkás pulcsit 15k ért. És jönnek azzal, hogy Ők abból a pénzből vettek volna 5 pólót legalább.

Jó, én meg vettem egy quvajól kinéző pulcsit, amit kb éjjel-nappal hordok, mert annyira jó...


Úgy vélik sokan, hogy elmebetegség kiadni ennyi pénzt egy ruháért. Más ebből a pénzből 3 hétig él...


Ti hogy vagytok ezzel? Ti megmondjátok, ha kérdik, hogy mennyibe került valami ruhátok?

Reakciók?



2013. márc. 27. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, milyen helyen laksz, es milyen ismeroseid vannak, de nekem soha nem mondanak ilyet. Megveszek egy draga markas cuccot, megkerdezik honnan van-es aki megkerdezi altalaban meg is dicseri- de ilyet, hogy megkerdezik, hogy mennyi volt eletemben nem hallottam. Mar ne haragudj, esetleg a 14-15 evesek kozott van ilyen.

20/N

2013. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, csak ezek az emberek nem márkás ruhákat hordanak. Nekik az a fontos, hogy jó legyen 2 év múlva is...

És nem érdekli őket, hogy mi van rajta a címkén.

2013. márc. 27. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát a márkátlan ruha nem bírja szerintem 2 évig. Szakad, feslik és ha van rajta minta az kopik, meg a strasszkövek lepotyognak.


Tőlem sem kérdezték még meg hogy mennyi volt. csak annyit hol vettem és csak akkor mondom meg az árát ha akciós volt valahol. Amúgy bárki tudna venni 15 ezerért pulcsit, csak félre kéne tennie mit tudom én 3 hónapig gyűjti aztán megveszi.

2013. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Erdekes emberek, keves penzert akarnak venni olyan ruhakat, amiket evekig akarnak hordani. :))
2013. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kérdeznék én megmondanám. Nincs ezen mit szégyellni. Én azt is megmondom, ha éppen kínai, mert nem érdekel. Sok drága és márkás ruhám van, de vannak gagyik is. Mondjuk tőlem max legjobb barátnőim kérdeznek ilyet. Ismerősök maximum véleményt mondanak, hogy csinos vagy jól áll stb.
2013. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megmondom. Mondjuk valóban illetlenség megkérdezni mennyi volt, de megmondom. Ha kiakadnak, akkor akkor meg közlöm velük, hogy költség el a saját pénzüket, én meg költöm a sajátomat úgy, ahogy akarom, és lesznek szívesek nem beleszólni abba, hogyan éljem az életemet. Ha nem tetszik a válaszom, legközelebb nem kell megkérdezni, és akkor nincs ok irigykedésre.

Nehogy már még én érezzem magam sz.rul, mert ők nem tudják, hogy kell viselkedni.

2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

meg szoktam, ha kérdezik. Felnőttekkel vagyok körülvéve, (már) nem az a fontos, hogy ki mennyit költ egy hülye ruhára...

20L

2013. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg ... ha turis 200ft-os azt is ha 10ezer volt azt is. Mi csak akkor szoktunk kérdezni egymástól ha tetszik a ruha és megvennénk, sőt ha akciós volt akkor kérdezni se kell kb mindig szólunk egymásnak:D Ha meg drága volt és jól néz ki akkor irigykedünk sort és kész, hogy na majd hátha következő utáni fizetésből:D De lehet ez csak lányok között működik ..:)
2013. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kérdezik akkor mondom, bár sokszor csak a márkát (hogy hol vettem) kérdezik. Ha azt mondom hogy a Sugarbirdben, Amnesiaban, retroban stb. vettem nagyon árat sem kell mondanom mert aki ismeri ezeket a márkákat be tudja lőni az árat.

Persze vannak olcsóbb cuccaim és van pár kedvenc ami különösen olcsó volt pl. leárazott H&M- es vagy darabáras turis :)

27L

2013. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg. Most vettem pont egy tornacipőt, osztálytáram rögtön megkérdezte hol vettem, és mennyi volt. Megmondtam neki, hogy 19ezer erre kiakadt, meg kezdte nyomni, hogy "hát igen, aki gazdag, annak nyilván nem számít az ár". Ezzel meg ő húzott fel engem, mert láthatta a bazi nagy pipából, hogy Nike, akkor meg milyen árat várt. Meg nekem van minden évszakra egy cipőm, amit hordok, de az akkor legyen jó. Arról nem tehetek, hogy ők minden szart megvesznek, csak mert olcsó, aztán 2 hét múlva már hordhatatlan a cucc, ennek a csajnak is van vagy 10 tornacipője, csak épp mindegyik rossz minőségű. Nekem meg van egy, de az jó, és akkor már én vagyok a sznob. Pláne, hogy szülinapomra kaptam.

Ezt neki is megmondtam, hogy talán nem kéne naponta új felesleges vackokat rendelnie meg vennie, és akkor neki is lenne pénze, úgyhogy legyen szíves és ne sajnáltassa magát, erre besértődött.

2013. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!