Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás már kicsit ez az...

Nem túlzás már kicsit ez az amerikaizászló-mánia a divatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy rengeteg ember hord olyan ruhákat, kiegészítőket, amiken az USA zászlója van. Szerintem ég elég gáz, bele sem gondolnak, hogy ezzel mit üzennek? Miért divat Amerikát imádni? Magyarok vagyunk nem? A magyar zászló miért nem divat?

2013. márc. 29. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de még az angol zászló is ilyen menő. Szerintem is gáz. Akik hordják valószínűleg bele sem gondolnak, csak olcsó volt a cucc vagy jó drága, tehát menő.
2013. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én általában turikban vásárolok, amelyek között elég sokan hoznak be angliából is ruhákat, szóval az ottaniak között rengeteg a brit zászlóval díszített. Bevallom, nekem is van ilyen, mert fazonra, színre bejött, az meg, hogy a mintája a brit zászló, hát istenem, mi bajom lenne vele?
2013. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 M.Kata ***** válasza:
szerintem is túlzás. egy-egy darabon oké,de ami mostanában folyik az már túlzás :)
2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, talán kezd lecsengeni ez a zászló-mánia.

Nekem pl. az nem jön be, hogy ennyire nyomatják a kalocsai mintákat ruhákra, cipőkre. A hagyományból, kézművességből nem kellene divatot csinálni ilyen formában.

2013. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

ez ugyanolyan mint pl a katonás, terepmintás dolgok.. van akinek tetszik van akinek nem..megosztja az embereket

ha valakinek tetszik valami akkor had hordja,nem értem miért zavarja a többieket :D nekem egy amerikás pólóm van egyébként.

15/L

2013. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdező igazad vagyunk magyarok vagyunk, én sem értem ezt az amerikai imádatot mindig is rosszul voltam tőle és nem értem miért olyan menő... Én sosem hordanék ilyesmit...
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hálistennek már kimenőben van
2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem divat, bár én mindig is szerettem, most is. Mit üzenek vele? Semmit. Bírom Amerikát, meg a mintát, ennyi. Nem kell mindenben nagy üzeneteket keresni. Magyar vagyok, de a magyar zászló nem tetszik(nem szeretem a zöldet, kevés cuccomhoz menne), meg aztán nincs is nagy magyar márka, aki ilyet gyártana, a világ jelentős divatcégei meg hülyék lesznek mindenféle kis ország zászlóját divatba hozni.
2013. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!