Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen agy divatos ruha?...

Milyen agy divatos ruha? Mármint most tavasszal, mi passzolna hozzám? 15 L

Figyelt kérdés
1.65-1.17 cm vagyok, 59 kg-os, félhoszzú barna hullámos hajam van, a szemeim barnák. nem vagyok túl sovány, se kövér. Iskolába milyen fajta ruhákat kene hordjak?

2013. márc. 31. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha valóban 1.65 cm körül vagy akkor neked valami miniruha lehet csak jó, olyan szöcske méretű, bár az is nagy lesz...

Egyébként meg olyat hordj ami neked tetszik és látod hogy jól is áll. Hiába divat valami ha nem a te stílusod.

2013. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1.65-1.17 cm -.- szerintem neked most nem a divattal kellene foglalkoznod
2013. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, félreírta, m helyett cm-t írt, most komolyan ezen akadtok fent? Még sosem gépeltetek el vmit? ...


Am a kérdésre a válaszom: manapság már annyira nem számít a divat. Komolyan mondom, nézz körül, minden féle stílust megtalálsz az utcán, és egyik sem "ciki", mint ahogy pár évvel ezelőtt pl az emo volt a menő. A mai világban az öltözködés terén sztem az a lényeg, h bármit felvehetz, ami tetszik neked és ami a stílusodba belefér, a legfontosabb az, h jól álljon neked az adott ruha, és h jól érezd benne magadat!

Lehet, h most úgy érzed, nem segítettem túl sokat, mert semmi konkrétumot nem mondtam. Csak azt akartam, h értsed meg, a stílus előrébb van, mint a divat: "A divat változik, a stílus örök". 15 évesen már van önálló véleményed, hát használd, felejtsd el a divatot. Úgy öltözködj, h tetszen neked és úgy érezd, jól nézel ki benne. Ha így érzel, vsz jól is fogsz kinézni :)

16/L

2013. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehet m helyett cm-t írni véletlen?
2013. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3/4 és 1/4 köszönöm a válaszokat, és elnézest a cm-ért
2013. márc. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!