Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem a vateraról convers...

Rendeltem a vateraról convers cipőt, Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Megérkezett időben, ill. eredeti?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
ha arra gondolsz ami 20-30 nap alatt érkezik Kínából és 2000 ft akkor egyértelmű hogy nem eredeti, ilyen kínai tornacsukákat a boltokban 800 ft-ért is lehet venni.
2013. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2-3 ezer forintba kerülők nem eredetiek. Szóval minőségben én olyanra számítanék mint a sulikezdéskor üzletekben árult tornacsukáknál. Vagyis egy hónapot adnék neki, többet nem hiszem,hogy bír.
2013. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem már ilyet vateráról, és nem, szerintem nem eredeti..de pont úgy néz ki, mintha az lenne, ráadásul én március-április környékén rendeltem és még semmi baja, pedig a kínaiaknak mindig kettétört a talpa.
2013. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Már kérdeztek hasonlót:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Ott utolsó válaszoló voltam

2013. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Natix12 válasza:
nekem 3-6 hét volt kiírva de 3 hónap múlva kaptam meg de teljesen jó volt.
2013. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!