Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a legújabb divat szerint...

Ha a legújabb divat szerint akarok öltözködni, hol tudom beszerezni ezeket a ruhákat? Eléggé lemaradtam a mai divattal :S ( Budapest,18 F )

Figyelt kérdés
Most egy random munka miatt lett egy kis pénzem és kicsit úgy érzem nem öltözködök elég menőn, és elgondolkoztam hogy hol kéne vásárolnom és fogalmam sincs, azt tudom hogy a Nike divatos és jó cuccokat gyárt de ez csak cipő, a többi? Bárki aki képbe van segítsen légyszíves :DD

2013. ápr. 2. 12:39
1 2
 1/12 fufufinka ***** válasza:
15%
Ugytűnik tényleg elvag nagyon maradva mert manapsag már nme menő a nike van egy két darab ami igen de a többség màr nem inkább már a legtöbb ember áttért a Suprara vagy a vansra én is imádom őket mert lànyoknak is iszonyu jók...Ruhából a New Yorkert és még talàn a YSL-t tudom ajanlani szerintem a legjobbak 😃❤parfümök közül szintén YSL-t tudok ajanlani ,Paco Rabanne Million parfüm isteni .😜😜😜❤a chanel-től a bleu..Egy óraval is simán feldobhatod a ruhadat abbol az MK órakat ajanlanam .❌⭕❌⭕😘
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

#1


Csinálj csak belőle köcsögöt, persze..

2013. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
New Yorker? azok nem olcsó cuccok? Egyszer vettem ott pólót elmentem bulizni és 3 embernek volt ugyan olyan vagy ez nem gáz? De értem, Vans, meg supra, bár azt hittem az Hip hop stíl ( #2 köszönöm az aggódást ha nagyon gáz nem veszem meg csak legalább megnézem mi a helyzet :D )
2013. ápr. 2. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyira vicces, hogy az 1# egy mondatba sorolja a new yorkert és az Yves Saint Laurentet... És 1# ha te ennyire képben vagy a divattal, tudhatnád, hogy már nem YSL hanem Saint Laurent Paris a neve...
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A vans hip-hop 'stíl' ? Ezért tart itt ez a világ.
2013. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézelődj a lookbook.nu oldalon, ott van sok "menő" (nekem tetszenek, de valószínűleg nem mindenkinek menő, azért tettem idézőjelbe) pasi menő outfittel. Zara, H&M, itt találsz nem olyan k*csögös, elegánsabb cuccot is.
2013. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj be a Zarába mondjuk. vagy akármilyen plázában egy üzletben, látod, mi most a divat a fiúknál. Szűkebb, akár sínes nadrgok, magas szűrú bőrcipők, V-nyakú pólók - akár mélyebb kivégéssal is, mellények, ingek, kardigánok, csokornyakkendők, zakók. Szerintem elég helyes a mai fiú divat.

A nike nem divatos, a Nike az csak hasznos, és strapabíró, de nem trendi. (A nem trendivel sincsen semmi gáz, csak azt mondtad, divatosat szeretnél. Akkor nike cipő helyett vagy valami bőr-bőrszerű cipőt, vagy vászoncipőt vegyél)

2013. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs a gépelési hibákért, fekvőbeteg vagyok épp, és ágyból gépelek :D
2013. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kommersz "divat" boltok: New Yorker, H&M, Zara, Pull&Bear, Bershka.
2013. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!