Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Palyakezdokent Uj eletet...

Palyakezdokent Uj eletet akarok kezdeni Bp-n! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
most vegeztem mint gyogymasszor, szeretnek anyagilag fuggetlen lenni. koszi a segitseget!

2012. nov. 5. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy amíg nincs biztos munkád ne költözz fel Budapestre.


Én elkövettem azt a hibát, hogy középfokú és felsőfokú szakmával azt hittem, hogy Budapesten majd gyorsabban sikerül elhelyezkednem, ezért felköltöztem vidékről. 4 hónapja nincs állásom, hiába jelentkezem bármire, interjúra se hívnak be nagyon. Ahova pedig behívtak, azt mondták, hogy majd értesítenek, azóta is várom a hívásukat...


Itt ugyan több a munka, de több a munkanélküli is..

2012. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs Budapesten a Kérdező, nehezebb munkát találni.

Szerintem gyógymasszőrként van sanszod arra, hogy találj munkát.

Abban igaza van az első Válaszolónak, hogy előtte az interneten azért keresgélj és telefonálj körbe egy párat.

Elég sokan keresnek maguk mellé szépségszalonba.


Sok sikert!

2012. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyere, és keress munkát.
2012. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!