Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre egy ducibb lány...

Esküvőre egy ducibb lány milyen ruhát vegyen fel, ami csinos?

Figyelt kérdés

Május elején lesz, valami koktélruha-szerűségre gondoltam, kb térdig vagy picit térd fölé érő legyen. Tudnátok mutatni párat, ami jól állna? Az alkatom olyan, mint a tükörben lévő lányé:

[link]

Hosszút nem szeretnék. Milyen cipőt vegyek fel hozzá? Telitalpú nem túl elegáns hozzá? Mindenképpen magassarkú? 17/l


2013. ápr. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt talán találsz néhány jó tippet. :)

[link]

2013. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vészes egyáltalán az alakod ha ilyen. Lényeg hogy ahol kell takarjon,ahol előnyös pl mell azt emelje ki. És ne tapadósat válassz,hanem lengőset.

Pl ez:


[link]


azért lenne jó mert mellbe van meghúzva,és hasból bővül tehát azt takarja, valamint a combokat is.

De itt van még egy ugyanilyen fazon:


[link]


Cipőnek azért jó ha van sarka mert nyútja és ezáltal karcsúsítja a lábad. De azért kényelmes is legyen.

2013. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen alakkal szinte bármit felvehetsz, ha lapos vagy majdnem lapos a hasad, a combjaid úgyis takarva lesznek, de szerintem akár combközépig érő ruhát is felvehetsz, nem lenne gáz egyáltalán.

Azért a világos színeket, nagy mintákat kerüld, ezek erősítenek.

A tükörben lévő lánynak inkább a felkarja, válla a problémásabb testrésze, az nem szép, ha közszemlére teszi.

Legalább egy pici ujja legyen a ruhának.

2013. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szélesebb öv is előnyösen kihangsúlyozná az alakodat szerintem.
2013. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak annyit szólnék még hozzá, hogy, ha olyan a karod, mint a tükörben a lányé vagy erősebb, akkor olyan ruhát vegyél, ami takarja a felkarodat. És harisnya!!!!! (v esetleg combfix, ha fenék has részen nem vagy túl erős és a harisnyát nagyon nem szereted) kötelező. Valamint kerüld a túl élénk színeket és a nagy mintákat. hello
2013. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!