Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak egy magas lány...

Tényleg csak egy magas lány lehet szép és csinos?

Figyelt kérdés
Hiába öltözködöm csinosan én is, alacsony vagyok és az összes magas nő szép... Jobban állnak nekik a csizmák, magassarkúk, kabátok vagy bármi... Toál le vagyok lombozódva... Mi olyan jó abban, h alacsony vagy?! SEMMI... A pasik is előbb veszik észre a magas nőket.

2012. nov. 29. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem és képzeld, láttam több magas nőt is, aki nem szép. :O

Az már más dolog, hogy nekem jobban tetszenek, mert 2m magas vagyok.

2012. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Összességében abban igazad van, hogy egy magasabb lányon jobban mutatnak a ruhák, de nekem az összes barátnőm magas, és nagyon nehezen találtak párt, mert a legtöbb fiú inkább csak alacsony nálunk, vagy középmagas.
2012. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, valóban jobban mutat rajtuk bizonyos ruha, mint az alacsonyabbakon. Nem kell arra figyelniük, hogy optikailag nyújtsa az öltözékük a lábukat vagy a nyakukat, mert alapból szép magasak. De az arca lehet csúnya. A személyisége lehet unalmas, sőt buta is. Sok fiú szereti az alacsonyabb, törékenyebb "aranyosabb" lányokat, ne aggódj.
2012. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A magasságnak semmi köze a szépséghez. Mellesleg én is az alacsony lányokra hajtok, mivel 176cm vagyok.
2012. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Nekem sokkal szimpatikusabbak a normál test magasságú (160 cm körüli) lányok. Szerintem a nagy magasság nem nőies!

Sokkal aranyosabb, vonzóbb tud lenni számomra egy ilyen kedves, bájos, törékeny, nőies lány, mint egy átlagos, igénytelen, farmergatyás égimeszelő.

21/f

2012. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A magasság és a szépség nem függ össze.

A jó alak sem magasságfüggő.

A szép arc pláne nem.

2012. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Te tudod Te hány férfi sír, hogy milyen alacsony és nem talál nőt, mert minden nő magas?


Komolyan nem értem, senkinek semmi nem jó.

2012. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha gondjaid vannak magaddal annak semmi köze a magassághoz... egy 150 cm-es nő is lehet gyönyörű, szexi, meg egy magas is lehet ocsmány ronda. Nem ezen múlik.
2012. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
attól még h kisebb vagy nem vagy csúnyább.. nekem olyan 155-től már tetszenek a lányok simán:) talán kicsit kevesebb is. 18F
2012. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Butaság! Tudod mennyi alacsony híresség van?


Avril Lavigne - 1,57 m

Ashanti - 1,60 m

Carmen Electra - 1,59 m

Christina Aguilera - 1,57 m

Elisa Cuthbert - 1,56 m

Emma Bunton - 1,55 m

Hayden Panettiere - 1,55 m

Hilary Duff - 1,56 m

Kelly Clarkson - 1,57 m

Lucy Liu - 1,57 m

Reese Witherspoon 1,57 m

Shakira - 1,50 m !!!!

Eva Longoria - 1,54 m



Melyikükre mondanád, hogy nem csinos vagy hogy rosszul állnak rajtuk a ruhák?

2012. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!