Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershka? Vélemények?

Bershka? Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
szar
2013. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Valóban nem a legjobb. Unalmas ruhák vannak ott és egy vagyont elkérnek egy sz*r vékony pólóért...
2013. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlottok?
2013. ápr. 4. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt vedd amit te szeretnél. Ha neked bejön a a bershka akkor miért ne. Egyébként én a tally weijl-t kedvelem. Illetve a my77-et ez egy magyar márka, sokak szerint közönséges, de leszarom mondjuk nem tudom pl. ezen mi a közönséges én az ilyen vidám ruhákat kedvelem.

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
természetesen azt veszem :) csak érdekel mások véleménye, pozitiv illetve negativ vélemények, kinek hogy jött be? ez a márkát ismerem, van néhány ruha ami nekem is tetszik :)
2013. ápr. 4. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeintem üsd be a keresőbe hogy bershka gyakori kérdések és kidob egy csomót, biztos lesz köztük sok vélemény egy márkáról, de nem mindenkinek jön be ugyanaz. Látod én írtam hogy az én kedvenc márkámat itt a gyakorin mind lefikázzák, de engem speciel egyáltalán nem érdekel, eddig is ez tetszett ezután is ez fog. :)
2013. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a tally weijl-t nem ismerem, mesélj róla?
2013. ápr. 4. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
A Bershka nem rossz, csak tényleg egy vagyon. Egyébként elég szubjektív, hogy ki milyen boltot szeret. Régen imádtam a Tally Weijlt, de már nem is olyan stílusom van, meg ráadásul elég szar minőség.
2013. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és most? és van egyáltalán jó minőségü ruhákat áruló cég, a méregdrága márkákon kuvül?
2013. ápr. 4. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
tally azjó.new yorker,c&a,h&m, ezek a jók
2013. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!