Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fontos ez nekem,...

Nagyon fontos ez nekem, szerintetek ennek a lánynak milyen a stílusa, és itthon hol kaphatok ilyen ruhákat? (kép)

Figyelt kérdés
[link] az oldal címe!
2013. ápr. 4. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudnám besorolni

de valakit leutánozni nem sok értelme van. úgysem leszel pont olyan. ha nem vagyolyan szép, akkor szánalmas utánozás lesz, és topis leszel, nem egyedi

ha szebb vagy, akkor mindegy mit veszel magadra, akkor is szép leszel

2013. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andii1 ***** válasza:
hasonlókat a bershkában.
2013. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem extravagans, avantgard ,nehol elegans, exluziv lenne a legjobb besorolas.

Leginkabb a Zara arul ilyesmit, esetleg Promod, Srtadivaruis. Ha akarsz egy-ket olcsobb darabot is neha a H&M-ben is lehet kapni hasonloakat.

Sok sikert!

:)

2013. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hipster, de szerintem röhejesen néz ki néhány képen.
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben az extravagáns??
2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira vak még én sem vagyok négyeske,közelébe nincs a lány stílusa a hipsteréhez,ezért is kérdeztem,mivel ezt nem lehet egy kategóriába besűríteni.
2013. ápr. 4. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyure pöts vagy, hogy nem verik ki minden nap ezek a Bershkás, H&M-es, és Pull and Bear-es pulcsik a szemed... akkor sincs semmi. Mivel ez nem stílus hanem egy divaszar.


Jo éjszakát.

2013. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!