Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Hádát?

Szeretitek a Hádát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 09:46
 1/5 anonim válasza:
En igen, mert olcson tudok jo minusegi divatos ruhat venni.
2013. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy szeretem az túlzás, de az egyetlen bolt ahol időnként találok magamnak ruhát. De nagyon nehéz, mert mindent végigböngészni hosszú idő...ezt nem szeretem. És 1 óra böngészés után max 1-2 cuccot találok ami tetszik. Ok, még mindig jobb mint a plázák, ahol meg semmit nem találok, mert minden ruha egyforma divatos ronda vacak.
2013. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a kínálatot, sokszor találok jó dolgokat, ma pl. egy klassz inget vettem. Inkább a vásárlóközönség idegesít, sok a lökdösődő, hangos ember, és nem mindenki használ dezodort.
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de csak a kilósat. A múltkor is vettem anyukámmal kb 17 pólót, és kb. 6000 FT-ot fizettünk. És mind gyönyörű volt, és márkásak. Ha újonnan vettük volna max 4 pólót tudtam volna venni ennyi pénzért..sőt.

14/l

2013. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én párszor voltam Fehérváron a pláza oldalánál. Ott kinyúlt ruhákkal találtam szembe magam, és az áruk is sok volt értük.
2013. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!