Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartót hordjanak a kismell...

Melltartót hordjanak a kismellűek?

Figyelt kérdés
nem hordok melltartót,mert ugye minek?néha szeretnék,mert néhány felső baromira hülyén tud kinézni ilyen félkész cicikkel.XD.talán kényelmesebb is lenne,csakhogy anyukám azt mondja,hogy ha melltartót hordok nem erősödnek az izmaim,és 20éves koromban lógni fognak a melleim.ez igaz?(13.L) 70A a méretem
2009. szept. 21. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A lanyom 12 eves, de en ajanlottam neki a melltartot. Sot, hogy nem fognak logni idovel.
2009. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz melltartót, és sportmelltartót is. Ha kicsi a melled, akkor ez az "izom kérdés" (ami szalag :)) szerintem nem aktuális... Egyébként ha valakinek nagy a melle és nem tartja melltartó, akkor nagyon megnyúlhatnak a mellet tartó szalagok és ezek állítólag nem nyerik vissza eredeti formájukat. Mellesleg :) a szövet is megnyúlik, és ettől csúnya lesz a mell. Ha pl. olyan tevékenységet végzel, amelyben ezek a szalagok jobban igénybe vannak véve (pl. futás), akkor jobb, ha sportmelltartót veszel fel. A helyes méret nagyon fontos, sokan eltévesztik. Egyébként meg a kényelem, a melltartó anyaga, nedvszívó képessége (,neten ha rákeresel, akkor olvashatsz róla).
2009. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

öhm,szalag,igen:)

na az én anyucom pedig pont azt mondja,hogy attól erősödik,ha futok,stb

2009. szept. 21. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellizom gyakorlatokat végzel, nah attól valóban. A futásba, bele kell gondólni, rázkódnaka melleid fel le ami egyre csak húzza és nyújtja a bőrt meg a szalagokat. Ha futsz legalább sportmelltartót hordj, vagy vegyél olyan topot amibe belülre van varrva ilyen melltartó rész.

Ha hordanál melltartót szerintem anyukád úgyis kiszúrná, de sztem vehetsz nyugodtan. Nekem 13 évesen is 70A volt a méretem és most 70B meg néha A...nem vagyok lapos de szóval nem nagy, viszont meztelennek érzem magam melltartó nélkül:P

2009. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nos,igen.

de van haszna,ha nem sporthoz veszem fel?

2009. szept. 21. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy megemeli a mellet, tartja, de nem ad neki különösebb formát és látszik a ruhán keresztül hogy ez nem szimpla utcai viselet. Max vegyél testszinűt az illik szinte minden alá/hez

Amúgy 20 éves korodban véleményem szerint nem fog semmi esetben sem lógni a melled, mégha nem is hordasz melltartót, kivéve hacsak nem veted magad alá vmi drasztikus fogyókúrának.

Előző voltam.

2009. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vegyél topot, vagy ha nagyon muszáj, akkor már melltartót is vehetsz, kapni a méretedben.
2009. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kicsi a melled semmi képpen nem fog lógni a melled 20 éves korodban. nekem se egy nagy, egy darabig csak ilyen sportmelltartót hordtam, aztán elkezdtem kosaras melltartókat hordani vékony szivacsréteggel, mert utálom ha esetleg átüt a mellbimbóm. amúgy kis mellűeknek elég sportoláshoz hordani, ha nem érzed rosszul magad nélküle.
2009. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.jól jöttek:)
2009. szept. 22. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
pont hogy ha NEM hordasz melltartót, akkor fog lógni:DD
2009. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!