Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neten honnan lehetne rendelni...

Neten honnan lehetne rendelni magyar oldalról férfi Ed Hard pólót, farmert és női Louis Vuitton táskát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:20
 1/7 anonim válasza:
Louis Vuitton táskák vannak, a vaterán, meg a teszveszen is, de azok 90 százalékben hamisítványok. :S a pólókat is javaslom itt megnézni, meg Én most beírtam google-ba és ott is csomó lehetőséget is kidobott. :)
2009. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ezaz!


Hamisítványt és használtat találtam már én is!


De azért nem fogok pénzt kidobni!

2009. szept. 21. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

LV táskát sehol nem tudsz rendelni MO-ról/MO-ra!

Be kell menned a pesti LV boltba, és ott megvenni párszázezerft-ért. (nekem is van, cirka fél millió volt a táskám)

2009. szept. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ja, és Ed hardy-t is csak pesten tudsz venni...

2009. szept. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ed Hardyt eBay.com-on érdemes venni, de a pólok ott is min. 15-20 körül mozognak
2009. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Na te se vagy normális... fél millióért táskát venni. Anyám mekkora idiótákat szart valaki a világra.... Fogadni mernék egy hülye senki vagy, csak a táskádért szeretnek. Apuci pici lánya. Nem vagytok normálisak.
2009. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Persze, 2 diplomával, 27 évesen anyuci-apuci kicsi lánya vagyok.... Magamnak szedtem rá össze a pénzt, szülinapomra.. De te biztos okosabb vagy.. Anyád büszke lehet rád...


Azt hiszem, 2. voltam

2009. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!