Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen "ismertetőjelem" legyen?

Milyen "ismertetőjelem" legyen?

Figyelt kérdés
arra értem, hogy pl. valaki hord kalapot. És akkor ő a kalapos meg minden. Én is szeretnék valami ilyesmit, hogy tudják, hogy én vagyok. De semmi jó ötletem nincs

2013. ápr. 7. 17:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy egyedi, feltűnő ékszer, amit mindig hordasz és mindenhez megy, egy egyedi kabát, tetoválás, hajszín... :)
2013. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 iostream ***** válasza:
50%
Amikor ilyet látok, mindig tudom, hogy ez a gyökér is feltünősködni akar, és a külsőségekben látja megvalósulni az "egyéniségét".
2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem képzeld én nem az egyéniség miatt kérdeztem... teljesen más oka van, de mindegy gondolom. Első köszi :)
2013. ápr. 7. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te magadnak nem tudod, mi az amit szívesen hordasz és kifejezi az egyéniségedet, akkor a francba vele. A másodiknak igaza van. Akinek nincsen egyedi stílusa, ismertetőjele saját magától, az röhejesen hat, ha magára erőlteti.

De, hogy legyen normális válaszom is, teszem azt hordjál mellényt. Vagy férfiinget. Ha pasi vagy, akkor nőit.

2013. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Köss madzagra egy fogkefét és húzd mindig magad után.
2013. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BuuBoci ***** válasza:
100%
Utolsó, tőlem kaptál egy zöld kezet. :D
2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek magától kell jönnie,mi nem mondhatjuk meg neked.Ami azt illeti én pont egy "kalapos" vagyok,minig kalap és ing van rajtam,hideg időben pedig kötött gyapjú pulóver,de az alá viszont pólót veszek,mert rosszul néz ki ha a csak a gallér lóg ki a pulcsi alól,meg karóra.Ha ki kell öltözni öltönyt hordok,szintén van rajtam kalap,ami egyszínű fekete,mellény is mindig van rajtam zsebórával láncon,és nyakkendőtű,bár az mellény mögül nem látszik,ez amolyan megszokás.A zakóm mellzsebében pedig mindig van díszzsebkendő,általában háromszögesre hajtva (nem elfelejteni,a nyakkendő és a díszzsebkendőnek mindig színben is és mintázatban is telejesen el kell ütnie egymástól!).
2013. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,így olvasva elég nagy ripacsnak tűnhetek,de higyjétek előben ez nem ilyen durva.

Te pedig,kedves kérdező,csak hogy valami ötletet is adjak,köthetsz mondjuk kendőt a csuklódra vagy a nyakadra,csak konzervatívan,vagy viselhetsz bőr sofőr kesztyűt,lehet rajtad mindig,éjjel nappal télen nyáron sál,stb.....

2013. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösz a normális és nem normális válaszokat :D.
2013. ápr. 8. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme az egyéni ismertetőjelnek ha más találja ki? Ennek pont a te személyedből kell fakadnia... :D
2013. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!