Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen testalkatú...

Szerintetek ilyen testalkatú lányon ilyesmi ruha jól állna?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyen cipővel: [link]


A ruha színre és fazonra ilyen, a cipő teljesen ilyen, csak azok az arany díszek nincsenek rajta. Tudom, hogy van még miből fogynom, de jól haladok, 6 kg-t már ledobtam. Az alakom hasonló, mint a hölgyé, de a combom valamivel vékonyabb. Ilyesmi ruhám van itthon, és ilyen cipőm, májusban esküvőre venném fel. Addig még biztos fogyni fogok(legalábbis remélem), de ha mégsem jön össze, mint amit én szeretnék, akkor attól még felvehetném ezt? Mert van egy másik ruha is betervezve, de az csak akkor jöhet szóba, ha már leadtam a fennmaradt kilókat. :)



2013. ápr. 8. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így elképzelve, szerintem jól állna! A mell alatt szűkített fazonok jól állnak az ilyen típusnak szerintem. Ha mellette a hasad nem áll ki (persze egy picit felesleg megengedett), akkor nagyon jól fogsz kinézni a ruhában, szerintem.
2013. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól állna! :)
2013. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól állna, kihangsúlyozza a legvékonyabb részt, a derekad. szóval nyugodtan vedd fel az esküvőre :)
2013. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. ápr. 8. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a ruha, szerintem jól állna. Még annyit fűznék hozzá, hogy a képen lévő hölgy egyáltalán nincs elhízva; szép, nőies alkata van. Ha te is hasonló vagy, akkor szerintem kár lenne tovább fogynod, mert akkor valószínűleg elveszítenéd ezt a csinos, nőies alkatot. De persze ez csak tanács, ez a te döntésed.
2013. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát nem biztos,hogy jól állna vagy is elképzelve igen,de vedd figyelembe,hogy ehhez melltartót nem nagyon vehetsz fel ha pedig,nem úgy áll a melled,akkor már nem olyan jól áll a ruha..meg szerintem egy testesebb hölgynek nem áll jól az a ruha amiből kint van a válla,a felső karja,mert látszik a felesleg,és a hát is elég nagynak tűnhet benne :S Az ejtett ujju ruhák a legmegfelelőbbek szerintem.De ha addig fogysz még biztos nem lehet gond :)Kitartást! ;)
2013. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére "csak" az alsó felemen van még mit leadni, a felső résszel nincs gond. A nőt csak azért linkeltem be, mert maga az alkatom, a formám hasonló. A karom már nem vaskos:) és a hátam sem csúnya, nem hurkás vagy ilyesmi. Sajnos olyan típus vagyok, hogy a combról és a fenékről megy le legkésőbb a felesleg. Erre a ruhára pont azért gondoltam, mert azokon a részeken takar, amit nem kellene mutogatnom. Csak külső szemekre is kíváncsi voltam. Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. ápr. 9. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben valamilyen sötétebb szinüt vennék fel. a ruha magában jó csak a szine nem.
2013. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!