Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vigyek esernyőt magammal?

Vigyek esernyőt magammal?

Figyelt kérdés
Elvileg itt mi felénk 4mm eső fog eső,de csak szitál sűrű intenzitással, van egy kőrkabátom ami kapucnis de röhejesen áll rajtam,összecsukható esernyőm meg nincs...De nem akarom,hogy a hajam szétázzon mert elég hülye fejem van akkor...
2013. ápr. 9. 06:02
 1/5 A kérdező kommentje:
bőrkabátom*
2013. ápr. 9. 06:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 10? Kérdezd meg az anyukádat!
2013. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te meg menj az anyádba... ;-)
2013. ápr. 9. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért menjek az anyámba? Nem elég, hogy egy ilyen primitív problémát önmagadtól nem tudsz megoldani, de még ilyen alpári módon is beszélsz.
2013. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már a kérdésed sem értem. Arról szól, hogy vigyél-e esernyőt, miközben esik az eső. Sok válaszlehetőség nincs, de lásd, felsorolom az összeset: VIGYÉL(=igen) vagy NE VIGYÉL(=nem). Nem tudom, számodra mennyire egyértelmű, de gondolom semennyire, ezért ezt is leírom: Ha a VIGYÉL mellett döntesz, nem ázol el. Ha a NE VIGYÉL mellett döntesz, akkor elázol. Mivel nem akarsz elázni, remélem tudod melyik lehetőséget kell választanod, de ha nem megy, szólj, és leírom.

Amúgy: "4 mm eső fog eső, de csak szitál sűrű intenzitással" Szitálva nem eshet 4 mm?

2013. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!