Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megereszkednek a...

Szerintetek megereszkednek a 'melleim' ha nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés
6. osztályos vagyok, de egyszerűen nem szeretek melltartót felvenni! Anyukám mindig azzal ijesztget, hogy megfognak ereszkedni a 'melleim'! Ez igaz?

2013. ápr. 9. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
6. osztályosan már akkora melleid vannak? Amúgy van abban valami, amit anyukád mond. Persze még nem ilyen fiatalon.
2013. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Lehetsz 12 éves, dehogy fog megereszkedni,az még nagyon odébb van.. Nem a melltartó viselésétől függ ez,mostohaanyám soha nem hord melltartót szinte mert utálja,45 éves és nem lóg a melle egyáltalán ilyen alkat.

Viszont egy sportmelltartó,top nem árt nem tudom mekkora a cicid,de nem esztétikus ha átlátszik a bimbód. Válassz olyat ami jó méretben,észre se fogod venni hogy rajtad van.

2013. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy melleid vannak, akkor érdemes lehet már most melltartót hordani. A megereszkedés egyébként nem történik olyan gyorsan, ahhoz évek, évtizedek kellenek.
2013. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Melleid formájától is függ. Ha már most is kifejlődött, nagy mellekkel rendelkezel, akkor nem árt a melltartó használata! Ellenkező esetben nem szükséges.
2013. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát olyan átlagos! :) De a válaszokat köszöntem :*
2013. ápr. 9. 12:32
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ha van melltartód, hordd! Hangsúlyozni kell (nem kell túlzásokba esni, pl mini ruhákkal), h te nő vagy, nem kisfiú és nem is kislány!
2013. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

6. osztályosan hogy lenne már nő??

Maradjunk a kislánynál és ha van is melle, még ráér hangsúlyozni a te szavaiddal élve.

2013. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
#6 Pedomaci előbújt a málnásból! :)
2013. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van anyukádnak, hogy ha nem hordasz melltartót, akkor bizony a gravitáció dolgozik. És nem tart sokáig, mire megereszkednek. Tapasztalatból beszélek, nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy nem hordtam melltartót. Merthogy minek, úgy álltak anélkül is, mintha csupa push-up lett volna alatta. Egy éven belül azt mondták a kötőszövetek, hogy kösz, elég. Most már csak a fejem foghatom, hogy visszacsinálnám, de nem lehet.


Egyébként általában az szokott lenni a melltartóval a gond, hogy nem jó a formája és/vagy a mérete. Vásároljatok olyan helyen, ahol fel tudod próbálni: a jó melltartó olyan, hogy meg sem érzed, ha rajtad van. Ha kényelmetlen, akkor nem jó.

2013. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat :))
2013. ápr. 9. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!