Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ehhez a cipőhöz...

Szerintetek ehhez a cipőhöz milyen összeállítások illenek? Linkeljetek légyszi. (képpel)

Figyelt kérdés

Cipő:


[link]


Farmert nemigen tudok hozzá elképzelni... Akkor csak sötét-fekete nadrággal vehetem fel?

Mindenképp csőgatyával?

Milyen színűek passzolnak hozzá ha olyan színű cuccom nemigen van amilyen a fűzője?


Köszönöm előre is!



#cipő #trend #tavaszi trend
2013. ápr. 9. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld ki a fűzőjét! Én (persze sima fekete cipőfűző mellett) egy fekete selyemszalaggal már több mindenhez el tudnám képzelni :) Esetleg igazíthatod a fűzőt ahhoz, hogy milyen színeket viselsz. Szerintem így már tényleg szinte bármihez fel tudod venni, én például farmerrel is el tudnám képzelni, egy laza mintás toppal és egy bőrdzsekivel vagy kötött kardigánnal.

17/L

2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó ötletet adtál a selyemmel! :) És ha pl kék farmert húzok akkor milyen szalaggal? Fekete?
2013. ápr. 9. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az megy mindenhez :D Vagy amilyen a pólód vagy mondjuk a körömlakkod színe, ha nem üt el így az öltözékedhez. Mérd le, hogy mekkora benne most a fűző, és méterárúban vegyél több színben ugyanolyan hosszúságú szalagot, pár száz forintos dolog max és máris szinte mindenhez tudod kombinálni :) A lényeg az, hogy próbálgasd össze, hogy biztos menjen egymáshoz és neked is tetsszen.
2013. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!