Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy kifakuljon a...

Mit tegyek, hogy kifakuljon a Conversem?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy szürke tornacipőt, ami nem éppen úgy néz ki, ahogy én azt vártam: A képen ugyanis elég világos szürkének tűnik, erre én kaptam egy sötét színűt, de tényleg jóval sötétebb.Mivel 6 hetet vártam rá, kicsit pipa vagyok miatta.Most még megprópálom menteni a helyzetet, egy barátnőm azt mondta, tegyem ki a napra :O

Nem tudom vajon mosásban mennyit fakulhat ki egy sötétszürke cipő.Esetleg ötletek??


2013. ápr. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
mosógép ;D
2013. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem tudod őket cserére rávenni , akkor nem sok jót tudok neked írni . A grob felsőrészű cipők ( durva vászon ) szinezéke időjárásálló ún. indanthren szinezék , melyet mosással nem nagyon lehet fakítani , és napfényállósága is kiváló . Az esetleges fehérítési eljárások sem szoktak eredményesek lenni , mert ez a szinezékfajta pl. hypos kezelés hatására a sötétszürkéből rózsaszínűvé válhat .
2013. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az sehogy nem fog kifakulni. Max pár év és jó pár mosás... De ha nem azt kaptad amit kértél, akkor miért nem reklamálsz?
2013. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A nap tényleg kiszívja, nekem is az ugrott be elsőként. A többit passzolom.
2013. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már volt rajtam, bár csak egy alkalommal, és szerintem így nem túl esélyes.Esetleg kell valakinek?gyakorin kívűl megegyezhetünk, küldhetek képet is:)
2013. ápr. 10. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányas?
2013. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
38
2013. ápr. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!