Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolja egy csomó...

Miért gondolja egy csomó ember azt, hogy ciki a push-up melltartó? :D a nők 90%-a hordja.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az a gáz, hogy nagyon látszik. Akik hordják azoknak a nyakukban van a mellük, nem tudom mi a jó benne, nekem inkább nevetséges.
2013. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

90%? Miért gondolják sokan hogy tudják mit hordanak mások?


Ciki vagy nem ciki, franc tudja, mindenki máshogy látja, én nem hordom mivel másokon látom hogy egyáltalán nem szép, a mell formája elveszik benne, összenyomorgatja azt és természetellenes formát ad, van aki ezzel felnyomja a nyakáig, na az különösen nevetségesen néz ki.

2013. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sztem mondjuk nem minden push up nevetséges....akinek kicsi a melle annak meg teljesen praktikus. úgyse csinálhat vele sokkal nagyobbat, szóval a csalódásos dolog nagyrészt baromság :P szerintem.
2013. ápr. 11. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de azért nem a nyakamba tolom vele, nem húzom annyira meg :D De szeretem, ha tart, főleg mert nem kicsi a mellem. Szivacs nélküliben mutat úgy mint egy átlag A vagy kisebb B kosarasnak rommá összenyomva.. :D
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nagy mellem van, és ez az egyetlen fajta ami rendesen megtartja őket, sokkal kényelmesebb mint más melltartók. nem nyomja fel a torkomba mert nincs benne 10 centi szivacs, és nem húzom meg úgy hogy megfulladjak tőle. egyáltalán nem ciki.
2013. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább az a ciki, hogy mindenki másnak akar látszani.
2013. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ha valaki azért akar "másnak látszani", mert el van keseredve a kis mellétől, az is ciki? :D
2013. máj. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!