Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki a vaterán...

Vett már valaki a vaterán Converse cipőt? ÉS hogy működik az aukció? Sok ilyen aukciós converse van 500 ft-ért, ezek eredetiek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy magas szárú fehér converse-t, de nem tudom, mit fognak kiküldeni, mert csak olyan képek vannak a cipőről, amik internetről vannak.

Esetleg van valakinek ebben tapasztalata?

És aukciónál hova kell utalni a pénzt, mert nincs kiírva semmilyen elérhetőség?

kösziii :)

19L


2013. ápr. 12. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, nem 500 hanem 5000 forintért, elírtam.
2013. ápr. 12. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem eredeti. Az árból látszik.
2013. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még 5000-ért sem.
2013. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából nem zavarna hogy nem eredeti, ha ugyan úgy nézne ki, mint az eredeti :D

ezért érdekelne, hogy ha valaki rendelt már, akkor hogy nézett ki a cipő.

2013. ápr. 12. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziaa:) én több mint egy éve rendeltem és biztos hogy nem eredeti viszont teljesen úgy néz ki mint a boltban vásárolt conversem. Amikor megérkeett és kivettem a dobozából megcsapott az a kínai cipô szag de mostanra már elmúlt. Minôségével nincs különösebb bajom, picit belül a sarok részénél kiszakadt az anyag de nem vészes. Kényelmes, azóta is hordom és szeretem úgyhogy szerintem megér ennyi pénzt:)
2013. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is vettem,a tapasztalat ugyanaz mint az előző válaszoló,kivéve azt, h a miénk még nem ment szét.

Leütöd a terméket,az eladó megadja a bankszámlaszámot,arra utalsz és vársz kb egy hónapot. Melyik eladótól vennéd? Nézd meg az értékeléseit,ha van negatívja(pl nem kapta meg a terméket) ne vegyél tőle!

2013. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!