Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nem feltünő, hogy...

Nektek nem feltünő, hogy némely srácok, férfiak a kerékpározáshoz a rövidnaci alá pamutharisnyanadrágot vesznek fel?

Figyelt kérdés
Mert ma azt hittem rosszul látok,tényleg az volt rajta,fekete pamut hari egy biciklis srácon.A városligetnél láttam.Aztán volt még egy feltűnőbb eset.A Stefánia úton meg egy fehér harisnyás srácot láttam,szintén biciklivel volt,és szürke rövidnacit viselt.Mindezekkel nekem semmi bajom,de nem szemetszúró egy kicsit?Tudom,az ő magánügyük,vagy olcsóbb a hari,mint azok a testrefeszülős kerékpárosnadrágok?Engem csak kiváncsivá tett ez az egész.

2013. ápr. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyen pasit látok. Mondjuk szerintem az inkább leggingsféle mint harisnya (legalábbis remélem :). Nekem az az elméletem, hogy ha csak a laza rövidnaci lenne rajtuk, nagy lenne a belátás... És talán mégiscsak komolyabban néz ki, mint a biciklisnaci.
2013. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem leggings volt az,hanem pamutharisnyanadrág.Az egyik bicajos pont a zebránál állt meg mellettem amikor pirosat kaptam.Nagyon is jól látható volt,de az ő dolga.
2013. ápr. 17. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kerékpározáshoz, hanem sport vagy tornacipőhöz használok harisnyát,nőit, nejlonosat is, nem találom cikinek,nem gondolom,hogy emiatt furcsán kellene nézni egy férfineműre. Tamás
2013. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit neki,micsoda temat talaltatok! Leirom en mit lattam! Az esti hiradoban a rendorszovivo nokon ferfi nyakkendo,ing, egyenruha volt! ! Szerintetek elfogyott a noi? Vagy langyikat alkalmaznak?
2013. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Futáshoz, vagy bringázáshoz én is szoktam felvenni harisnyát. És? Télen nadrág alá még nejlonharisnyát is veszek. Kényelmes, és nem fázom.
2013. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!