Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete fényes öltöny "giccses"?

A fekete fényes öltöny "giccses"?

Figyelt kérdés

lehet rasszistán hangzik a kérdés, "cigányos" az ilyen öltöny? vettem egy ilyet, aztán eléggé parázok most, h hoppá mintha láttam volna tényleg rajtuk olyat :S

szerintetek?

felvennétek egy olyat?


2013. ápr. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van,mindenki csak dícsérte,pedig nem csak hogy nem vagyok cigány,még rasszista is vagyok
2013. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet tudnál linkelni róla?
2013. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

azt hiszem ugyan ennek a másolata

nem látszik ennyire csíkosnak, csak lámpa fénye alatt, szabadban, simán fényes.

[link]

[link]

2013. ápr. 14. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Majdnem pont ugyan olyanom van mint az elsőn,csak kicsit vastagabban van csíkozva.Az első meg az utolsó rendben van,a második azt tényleg csak esküvőre.
2013. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Szerintem nagyon jól néznek ki. Egyáltalán nem cigányos. Nagyon elegáns.

N

2013. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele és attól sem kell tartanod, hogy lováris lenne.
2013. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az anyaga mindegyiknek jó, semmi cigányos nincs benne. a másodiknak a szabása nekem sok, de az első és az utolsó hibátlan. :) még jobban is tetszik mint a sima matt öltönyök.

cigányos meg attól lesz egy ruha, hogy ocsmányul viselik, nem attól hogy a sok füstös azt hiszi hogy a kamu armanitól ő lesz a telep keresztapája.

2013. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!