Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan és hová veszitek...

Ti hogyan és hová veszitek fel a muszlin blúzt?

Figyelt kérdés

A boltok fel vannak fordulva jobbnál jobb muszlin jellegű blúzokkal. A kérdés az, hogy hová lehet felvenni, mivel munkába nem igazán illik átlátszóba menni.


VAgy van valami megoldás, hogy a férfi kollégák szemei is megmaradjanak, melegünk se legyen és még jól is nézzünk ki? Mert szerintem egyik másik egy szép szoknyával vagy elegánsabb nadrággal simán hordható lenne, ha kitalálnánk valamit az átlátszóságra.


Szóval ti hordtok ilyet? Hová? Mikor? Hogyan?


Ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]


(Ezeket most találomra válogattam, de a boltokban ezerszer jobbak vannak)


Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem például az első nagyon tetszik. Én úgy szoktam megoldani,hogy egy fehér atléta,trikószerű valamit veszek alá!:)
2013. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem body vagy egy egyszerű mider, fűző a legjobb, de ezekből a legsimább, különben túl szexi munkahelyre ;)


Nekem nagy kedvenceim az ilyen felsők, szinte csak ezeket hordom, és mider, fűzőt hordok alattuk, mert azok formálják az alakot, és már beléjjük van varrva a melltartó rész, ami nagy segítség például nyáron, nem kell külön ügyelni, hogy a melltartó pántja, fazonja megfelel-e a felsőhöz és az atlétához, amit alávettem.

2013. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor nem vagyok elvetemült. MErt nekem is nagyon tetszenek a muszlin felsők, ráadásul nyáron örül az ember, ha nem kell túl vastag anyagot magára vennie.


Akkor egy fehér/fekete/szürke trikóval viseljem? (Persze a melltartón kívül) Vagy miederrel?


...


Ment a zöld kéz!

2013. ápr. 14. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben azt tenném, hogy elviszem magammal fehérnemű/ruha üzletbe a blúzomat, és megnézem melyikkel nézett ki jobban a felsőm. Amelyik jobban tetszik, azt vegyed, azt hord alatta :)
2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!