Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen magassarkút felvehetek...

Ilyen magassarkút felvehetek már jövő héten?

Figyelt kérdés

[link]


Van aki szerint még nincs elég jó idő ahhoz, hogy felvegyem, mert túl nyitott. Pedig jövő héten már 20 fok körüli lesz a hőmérséklet. És szerintem nejlonharisnyával simán fel lehet már venni. Szerintetek?


2013. ápr. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szandált még én se vennék fel, de amúgy ha szeretnéd, miért is ne? Én is fogok magassarkúban menni, de az zárt.
2013. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ma láttam egy csajt hasonlóan nyitott szandiban. (bp)
2013. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szandál-harisnya kombó helyett vegyél fel egy csinos félcipőt,az inkább passzol az évszakhoz.Balerinát, zárt magassarkút,vászon tornacipőt, ilyesmit.
2013. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szandikhoz, papucsokhoz, egyéb nyitott cipőkhöz nagyon nem mennek a harisnyák.

Ehhez a linkelthez még tényleg nincs jó idő, simán felfázhatsz/megfázhatsz. Ahogy az előző is írta: balerina cipőknek, körömcipőknek és hasonlóknak van most szezonja. Ezekhez harisnyát is simán felvehetsz.

2013. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!