Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hány foktól kezdtek mezítlá...

Ti hány foktól kezdtek mezítláb hordani balerinát, szandált, papucsot?

Figyelt kérdés
Nekem még egy kicsit hideg van, de tegnap is láttam egy lányt, aki már flipflopban sétált a Margitszigeten, kíváncsi vagyok, hogy ti hogy vagytok vele.

2013. ápr. 15. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

én nem hordok ilyeneket

21/F

2013. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
Lányoknál úgy vettem észre, h amíg rendbe nem rakják a lábukat addig tuti nem akár milyen meleg van.
2013. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Úristen. Szerintem ahhoz még nagyon hideg van. Én még csak múlthét csütörtök óta hordok nyitott cipőt, nemhogy már harisnyát se hordjak.

Mondjuk én balerinához meg körömcipőhöz nyáros is veszek fel harisnyát, mert nem szeretem ha odacuppan a talpam, de papucsot már mezítláb hordok. Azt már ilyen július, augusztus körül.

2013. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Idén még nem volt rajtam balerina, most készülök előszedni a nyitottabb cipőket, de még csak vastag harisnyával/harisnyazoknival fogom hordani ezeket.


A balerinákba, tornacipőkbe, loafer-félékbe nyáron is szoktam nagyon vékony titokzoknit húzni. Nekem úgy higiénikusabb.


Csak papucshoz, szandálhoz nem veszek semmit, de ilyeneket csak jóval 25 fok felett viselek.

2013. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam már volt balerina a hétvégén és nem fáztam.
2013. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma pl balerinában voltam harisnya nélkül és nem volt semmi bajom.

Vasárnap meg félcipőben voltam, és ki volt az egész lábfejem meg bokám, túléltem, pedig este volt meg hideg :)

2013. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ma is figyeltem az embereket, volt olyan, aki még csizmát hordott, de megint láttam néhány flipflopos lányt is :P Rajtam egyelőre még sportcipő volt zoknival, én vagyok az arany középút :D
2013. ápr. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!