Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a ruháimat?

Hol tudnám eladni a ruháimat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bazi sok ilyen kérdés van már itt és ,hogy Vatera meg Teszvesz de nem értek hozzájuk. Csináltam már egy Facebook-os felhasználót külön erre a célra de körülbelül 1 pólómat ha eladtam eddig.:/ Van cipő, nagyon sok póló, pulcsi, rövidnaci, sok kiegészítő de semmi...:( Valaki ha tud még valami ötletet a Vatera meg Facebook meg ezek után annak megköszönném!:) Ha valaki érdekelnek a cuccok itt a Facebook link: [link]

2013. ápr. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
háát, megpróbálkozhatsz az ebay-jel is, vagy apród.hu
2013. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apróddal próbálkoztam de visszadobta a cuccaim, hogy nem helyesen van felrakva :/
2013. ápr. 15. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor javítsd ki őket és vissza:)

expressz.hu

jofogas.hu

2013. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 15. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg sokkal jobb ha nem kell bejelölni téged, hanem bárki nézegetheti a képeke, meg írhat kommentet.
2013. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Facebook-on ?
2013. ápr. 16. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, legalább facebookon állítsd át. Már kíváncsiságból is rá akartam nézni, de amíg nem az ismerősöm, nem láthatom a képeket.
2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vaterán is eltudod adni, vagy beviszed egy használt ruha boltba és megkérded, hogy átveszik-e tőled? !
2013. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!