Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értek valamit, segitenétek?

Nem értek valamit, segitenétek?

Figyelt kérdés

Apummal lakom, mert a szüleim elváltak. Nagyon ciki lenne őt rávenni hogy vegyen nekem mellatrtót, meg betétet, meg ilyesmit?? Eleve szégeyenlős vagyok, még anyával sem tudnám normálisan megbeszélni ezeket. Mit csináljak? Am nagyon zavar hogy az osztályban szinte mindenkinek van melle, nekem meg 0. Mostmár azért egy kicsi van, de a többiek már mind melltartót hordanak! Éni is szeretnék:/

Hogyan vegyem rá apát?


2013. ápr. 16. 16:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ha nehéz róla beszélned nyíltan, akkor is valahogy el kell kezdeni. Sanszos, hogy ő ettől még jobban zavarba van vagy lesz :P

Ha legközelebb mentek vásárolni a tini osztályra csalogassad be oda, ott lehet venni fejlődő lányoknak való melltartót. Apukád érteni fogja, mit szeretnél a nélkül, hogy hosszasan kitárgyalnátok ezt, illetve ha kérdezi minek az neked mond neki nyugodtan, hogy hát elkezdtél serdülni, már van jele és erre most már szükséged van! Kétlem, hogy tiltakozna ellene.. Sok sikert és ne idegeskedj! ;)

2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyugodt pillanatban egyszerűen ülj le vele beszélgetni. Nincs ezen semmi szégyellnivaló! Apukád is bizonyára tudta, hogy egyszer el fog jönni az a pillanat, amikor ilyesfélékre szükséged lesz. Felnőtt ember, hidd el, tisztában van vele, hogy a lányoknak idővel megnő a mellük és menstruálni kezdenek. Ez teljesen természetes dolog. :)
2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. ápr. 17. 09:09
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj el egy baratnoddel vásárolni ilyeneket! Sok kínos pillanattól megment!! És o meg segíteni is tudná neked hogy mi az ami jól áll:)
2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!