Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjen bankettre egy...

Miben menjen bankettre egy husisabb lány?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a szoknya nem áll jól nekem...
2013. ápr. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha "husis", azaz kövér vagy, akkor nadrágban még inkább annak látszol.
2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pedig éppen hogy a szoknya áll jól a telt nőkön. Én is az vagyok, és egyébként nem szeretem a szoknyát, mert nekem kényelmetlen, de ha az áll jól, akkor az áll jól. Főleg a harang alakú, illetve fontos a szabása! A felsőd legyen V nyakú, mert az karcsúsít! Ha ruhát veszel (mármint ami egyben van felső és szoknya) akkor koktélruha, ami karcsúsított varrású! Legyen egy öv a melled alatt, de ne a derekadon, mert az kövérít. Mell alatt viszont optikailag hosszabbítja a lábaidat, mintha vékonyabb hosszabb lábad lenne. Ezen kívül a mell alatti öv kiemeli a melleket, amiket "érdemes" kiemelni ha telt vagy, mert a telt nők melle általában nagy! És ez jó! Erre kell építeni! Persze ne pakold ki az egészet, de hangsúlyozd!
2013. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismét a második vagy! Egy ilyen tökéletes lesz:

[link]

2013. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És megint a második vagyok! :D


Ez még jobb

[link]


Ez azért klassz, mert van ujja is, ami nekem azért teszi szimpatikussá, mert vastag a felkarom, és ez elrejti, de közben a mellet kiemeli. Övrész a mell alatt! Tökéletes!

2013. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úh, ezek a ruhák nagyon szepek! Ezekben úgy gondolom én is, hogy nem érezném rosszul magam benne.

Az a baj, hogy ilyeneket sehol nem találok, hanem mindenhol csak feszülős, miniket látok.

Nem tudod, hol lehet venni ehhez hasonlókat?

2013. ápr. 16. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


hú most nagyon bele merültem :D

Nálunk mindenki koktélruhában volt, és az nem volt régen, csak 3 éve! De kérdezd meg a többieket, hogy ők miben mennek, szerintem koktélruha illik!

2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen nagyon szét kell nézni, de én annak idején varrattam. Ha van egy jó varrónőd, és megmutatod neki, hogy te "ezt meg ezt szeretnéd" akkor megcsinálja nagyon klasszul!
2013. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!