Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor van a szezonja a hosszú...

Mikor van a szezonja a hosszú szárú csizma+rövidnadrág párosításnak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Én télen hordtam így néha, de most is lehet még, bár már elég meleg van a hosszú csizmához...estére azért még jó.

A pasiknak meg nagyon is bejön, szóval tök mindegy mit mondanak itt a tinicsajok... mit értenek ők ehhez, ők cicanacit hordanak csak...:D

2013. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha valami ilyesmire gondolsz, akkor tavasz végén- nyár elején:

[link]

Egyébként lehet kapni kimondottan nyári csizmákat is, ezek nagyon vékony bőrből vannak és sok rajtuk a lyukacsos minta.

A rövid nadrág+harisnyanadrág+csizma kombót szerintem felejts el, akkor inkább vegyél fel miniszoknyát, az sokkal jobb, mintha rövidnadrág alá harisnyát vennél fel.

2013. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen, olyasmire gondoltam, mint a képeken.

De pl.:

[link]


[link]


[link]


Ilyen harisnyával. Szerintem nem rossz:)

2013. ápr. 17. 15:19
 14/18 iostream ***** válasza:
87%

Ó, nem rossz. Kifejezetten nem rossz :)

Csak nyugodtan, sokan fogunk neki örülni.

2013. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na, legalább valakiknek örömöt okozok majd:)
2013. ápr. 17. 16:19
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
Én is remélem, hogy ez nem lesz divat soha, szerencsére én eddig senkit se láttam így öltözködni
2013. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 iostream ***** válasza:
87%
Ti hol jártok amúgy? Nap mint nap látok ilyen lányokat (és gyönyörködteti a látvány a szemem).
2013. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is sok ilyet látok, szóval ezért nem értem, hogy sokak miért úgy írnak, mintha ők ilyet nem láttak volna. Mert hogy nem tetszik oké, de sokan járkálnak így.
2013. ápr. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!