Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek melyik női...

Fiúk! Nektek melyik női stílus tetszik a legjobban? Miért?


2013. ápr. 17. 17:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a 2-esből a harmadik link nem tudom micsoda, de ez akart lenni: [link]
2013. ápr. 17. 17:09
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan az osszes.xd
2013. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
sorozatokból válogattál :D
2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyforma mind.
2013. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

nem is tudom, mindegyik elég jó.


igazából én a nőies/elegáns stílust kedvelem, onnantól már mindegy h milyenek a színek. az a lényeg h hordjon női ruhadarabokat, szoknya, magassarkú, testhezállóbb ruhák, cicanadrág is jöhet. h hozzá bőrdzsekit v ballonkabátot vesz, vagy kosztümot az mindegy.


Az egyetlen ami nem jön be ahol farmert hord, egy nő ne hordjon már fiú ruhákat (farmer, tornacsuka). Én se hordok harisnyát v mittoménmit. Ha már vmennyire ad a kinézeétre az már bejön.


21/F

2013. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

farmer mióta férfi ruha ? farmer-tornacipő is sok csajnak jól áll,nem férfias.


Elég szar hasonlat volt a harisnyás :D

2013. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mióta kondizom úgy áll rajtam a farmer h nem kell szoknyákkal kompenzálnom:D jó nem azt mondom h sosem veszek fel szoknyát,mert alkalmakra igen.de hétköznaponként farmerban is jobban megnéznek mint mikor vékony és izomtalan voltam,hiába öltözködtem extra csinosan ,nem sokat ért:D
2013. ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

6os "farmer mióta férfi ruha ?":


a farmer azóta férfi ruha mióta feltalálták. a nadrág szintúgy. persze az iparosodás + emancipáció hatására a gyárban dolgozó nők kénytelenek voltak nadrágot venni. jelezném, csak az hordott akinek feltétlen szüksége volt rá.

nem mondom, hogy egy szűkebb, feszülős farmer nem állhat jól egy csajnak, nem hozza ki az idomait. de a legtöbb lányon megnyúlt, vagy éppen bő, szakadt farmert látok. igénytelen és nőietlen. azt meg nem hiszem h megteheti vki h 2 havonta új farmert vegyen mert kb ennyi idő amíg kinyúlik.


a tornacsuka meg baromi nőietlen és ízléstelen egy lányon :/ ráadásul a 15 évesek hordják tömegével, tehát ha egy huszonéves nő felveszi, az elég fura...


egyébként akinek farmerben jobb a lába mint miniszoknyában az vmit nagyon rosszul csinál. :D a fenék az más, az talán jobban látszik nadrágban, de az meg akkor néz ki jól, ha magssarkút vesz fel, mert az előnyös tartást ad.

2013. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nekem mind totál egy forma és valahogy egyik se jön be. Mellesleg nem értem miért kéne egy nőnek harisnyát, magassarkút, szoknyát hordani, egy jó nő nadrágban és tornacsukában is ugyanúgy jó nő. Nem a ruhától lesz az. :/
2013. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. jön be. Csajos, mégis vagány, sok benne a szoknya! :)

21l

2013. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!