Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek melyik női...

Fiúk! Nektek melyik női stílus tetszik a legjobban? Miért?


2013. ápr. 17. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

A harisnya meg a magassarkú is férfiruha volt régen,az ellen miért nem szónokolsz ?

Jó söpredék helyen lakhatsz,ha minden csajon igénytelen farmert látsz.

Nem csak a magassarkúval jó a farmer,attól csak nagyobb benne a seggük.

Sok idősebb nő is hord tornacsukát,és nagyon jól áll sokuknak.Tegnap pont a tanáromon láttam.Nekem is inkább a Converse magasabb szárú tornacsuka jön be.Laza-vagány valamirevaló nők ilyen cipőket hordanak,farmerral,vagy anélkül.

Pont,hogy azok a ribancok az ,,érdekesek" akik mindennap magassarkúban járnak,meg gyakran hordanak miniszoknyát,hozzá harisnyát :D

2013. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%
10-es ! Te lehet,hogy felrenezted az volt a kerdes,hogy "fiuk!",ha fiu vagy semmi gond, de en a vegen abbol a 21l - bol lanyra tippelek,ami mar eleg gaz hogy valamelyik no neked bejon! Nem vagy langyi?
2013. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Kvittagirl, szerintem pont te vagy az, akinek már több kommentjét is láttam pasiknak célzott kérdéseknél. :) Úgy gondolom, nem kell magyarázkodnom, miért válaszoltam. Azért. Lány vagyok, abszolút hetero. :) De ha esetleg "langgi" lennék, akkor mi van? :)
2013. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted is frappans valaszokat adok? Legalabb is a pozitiv visszajelzesekbol erre kovetkeztetek! "Osztom a jonepet!"
2013. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

11:

"Pont,hogy azok a ribancok az ,,érdekesek" akik mindennap magassarkúban járnak,meg gyakran hordanak miniszoknyát,hozzá harisnyát :D"


oh, nem kicsit irigy vki... ha vki megteheti h NŐIES ruhákat hordjon az már rögtön r.banc mi? bele se gondoltál h csak szimplán elegáns akar lenni, és igényes annyira, h ne csak a színházba öltözzön fel normálisan... o.O



a magasszárú Converse még egy fiún is hülyén áll, nemhogy egy lányon... de sőt egy NŐn... (15 év alatt még OK)


söpredék hely = Budapest 2-es, 3-as metró, egyetemek. persze nyilván sok köztük a söpredék, de jellemzően pont nem ők hordják (ők mondjuk ilyen ocsmány leggingseket hordanak, amin átlátszik a seggük). A nők 90%-a nem tud normálisan farmert hordani, és úgy néz ki mint aki a bátyja 5 évig használt ruháját kapta fel h leugorjona kisboltba, holott egész nap abban flangál. ezért kár divatújságokat olvasni...... bocs de ez van! ha vki igényesen akar kinézni, vegyen fel egy szoknyát, és nem 3-4 havonta farmerre költeni, mert egy közepes minőségű (értsd kevesebb mint 20ezer Ft) kb ennyi idő alatt hazsnálódik el (még nekem is, bár nekem kevésbé gáz)



de am. mindenki azt hord ami jól esik neki, nyilván van lány akitől annyira távol áll a magassarkú, h hülyén is nézne ki benne, de ha azt akarja egy csaj h a férfiaknak tetsszen akkor nőies ruhadarabokat vesz fel. Ez pont olyan mint a rózsaszín póló v fülbevaló fiúknál, 1-2 emberen még egész normálisan néz ki, egy pár csajnak még bejön de a nagy többséget igencsak megosztja. Mindkét nem hordja azt ami neki való.

2013. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez az irigykedős duma.Miért lenne ezekre irigy bárki is?Akárki feltud így öltözni,nehogy már a kurv.ákra legyenek irigyek a csajok,na meg a srácok :D Nem tudom miből gondoltad h csaj vagyok.

Na,jól eltaláltam!2-es,3-as metró,egyetemek,tele söpredék nőkkel :D

Normális NŐ nem a ruhájával hódít,és ha nem magamutogató kur.va akkor nem magassarkúban pasizik,meg szoknyában sem.

Nem csak a szoknyától lesz elegáns vki,meg amiket Te leírtál,persze vannak ezekből elegánsabb darabok,de nagyon kevés csaj tud normálisan-elegánsan felöltözni.

2013. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

ember, a 2-es metrót meg az egyetemeket azért írtam mer az még viszonylag átlag hely. azon kívül hol látsz te nőket farmerban? aki dolgozni jár (normálisabb helyre) az nem vehet fel farmert, gazdagéknál se túl nagy divat, és a pláza cicákra sem jellemző... max kirándulni mennek az emberek farmerban.


a szórakozóhelyeket most nem említeném mert mióta mindegyik tele van 16 évesekkel, úgy egyenes arányban megnőtt a tornacipős, meg az ízléstelenül öltözködő lányok aránya. de egy drágább helyre meg be se nagyon mehetsz nőként nadrágban.

szvsz a farmer tornacsukával pont olyan ízlésficam mint amikor egy szűk ruhát olyan vesz fel akinek nem kéne, vagy ízléstelen színeket hord, esetleg kilátszik mindene stb. csak ebből az ízlésficamból vhogy divat lett, mondjuk ez azért jellemző a divatra.


meg kell találni a középutat a hétköznapi, férfias viselet és a már túl nőies, kihívó ruhák közt!

2013. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen meg kell találni,de nagyon kevesen találják meg.

Jó,hogy nem írtad a szórakozóhelyeket,idiótákkal,meg kur.vákkal van tele.Elég gáz,hogy nem engednek be nőket farmerban,olvastam 1-2 helyen elvárás a kur.vás öltözködés.

Rengeteg nő jár farmerban,vagy valamilyen nadrágban.Te lehetsz valami nagy ízlésficamos,ha szerinted gáz ha egy nő normális nő módjára öltözködik,és helyette a kur.vákat dicsőíted :D

2013. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!