Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám elfogadni hogy...

Hogyan tudnám elfogadni hogy nincsen ruhám és anyáék nem vesznek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék új ruhákat meg cipőt mert az osztálytársaimnak is mindig új van és az enyém is már el van szakadva de s szüleim azt mondják hogy nem kapok mert nincs rá pénzünk és nem tudom mit csináljak.

2013. ápr. 18. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Diákmunkára még nem tudsz elmenni?
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénz akkor szerezzél te rá. Ha már elmúltál 16 akkor elmehetsz diákmunkára.

Amikor még mi is rosszabbul álltunk anyagilag nyáron én is dolgoztam meg időnként suli után is, és abból a pénzből vettem magamnak ruhákat, meg egyéb dolgokat amire szükségem volt.

2013. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ajánlom figyelmedbe a vaterát ill a teszveszet. én volt hogy fillérekért vettem vadiúj ill jó állapotú ruhákat. amíg nem ott vásároltam nekem is alig volt ruhám, azóta meg tornyosulnak.
2013. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!